servis za bela tehnika

ЦЕНА: 1 мкд

servis za bela tehnika


serviser za samsung programata.
-frizideri
-klima uredi
-masini za perenje alista i sadovi
-plotni
-furni
-i dr.aparatiИме:
Град:
skopje
Телефон:
075/575-888
Објавен на:
25.02.2012

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
dimce
Град:
skopje
Телефон:
075/575-888
Објавен на:
25.02.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KOZLE--74M2 NA PRIZEMJE

STAN NA PRIZEMJE 74M2 SO GRATIS DVOR VSELLIVA ZA MESEC DENA

Цена:1.150 EUR


Објавен на: 28.07.2014
!!!servisiranje na bela tehnika!!!

masini za perenje alista,susari,sadovi,furni,plotni,sporeti,mikrobranovi,pravosmukalki idr. gorenje,samsung,whirlpool,beco,candy,indesit,ariston,quatro,ne...

Цена:По договор


Објавен на: 21.04.2014
TROSOBEN /RENOVIRAN STAN VO N.TAFTALIDZE

KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBEN STAN,VEDNAS VSELIV SO CIST IMOTEN LIST,NA 2 KAT,ZAPAD/JUG,POVRSINA55M2( ODNOSNO 61M2 KORISNA POVRSINA,2 spalni,kujna so prozor,trpezarija,dnevna,banja,terasa zatvorena)...

Цена:55.000 EUR


Објавен на: 26.07.2014
CRNICE NAD MVR !!!

NOV CETVOROSOBEN STAN NA 1KAT SO LIFT I PARNO
POVRSINA OD 103M2 (3 spalni,2 banji,2 terasi,konforna dnevna ,kujna so trpezarija) VSELIV AVGUST 2013god.JUG/ZAPAD ORIENTIRAN
CENA: 1.100,00 eur/1m2

Цена:1.100 EUR


Објавен на: 26.07.2014
1.000,00 eur/1m2 ,CETVOROSOBEN STAN KAJ SIMPO VO CRNICE !!!

NA MIRNA LOKACIJA VO CENTAR NA GRADOT ZA REALNA CENA
NOVOGRADBA VSELIV . NA 2 KAT ,JUG/ZAPAD ORIENTIRAN
3 SPALNI,2 TOALETA,2 TERASI ,KONFORNA DNEVNA OD 40m2 SO VKUPNA POVRSINA OD 119m2
CENA ...

Цена:1.000 EUR


Објавен на: 26.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.