sudski preveduvac od/na italijanski

ЦЕНА: 300 мкд

sudski preveduvac od/na italijanski


ovlasten sudski preveduvac so dolgogodisno iskustvo vo biznis sektor preveduva od/na italijanski jazik sekakov vid tekstovi. Preveduvam i konsekutivno na delovni sredbiИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070337558
Објавен на:
20.03.2013

ЦЕНА: 300 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dragica
Град:
Skopje
Телефон:
070337558
Објавен на:
20.03.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KVALITETEN SUDSKI PREVOD NA ALBANSKI - MAKEDONSKI JAZIK I OBRATNO

Ovlasten sudski preveduvac od albanski na makedonski jazik i obratno, so povekje godishno iskustvo, vrsham prevod na sekakov vid dokumenti, koi doagjaat od slednive oblasti:
• Pravo (zakonski...

Цена:По договор


Објавен на: 10.04.2013
KVALITETEN SUDSKI PREVOD NA MNOGU SVETSKI JAZICI

Ovlasteni sudski preveduvaci, so povekje godishno iskustvo, vrshaat prevod na sekakov vid dokumenti na mnogu jazici, koi doagjaat od slednive oblasti:
• Pravo (zakonski i podzakonski akti, re...

Цена:По договор


Објавен на: 22.03.2013
Sudski prevodi Angliski jazik

Prevod na sekakov vid dokumenti od ovlasten sudski preveduvac od angliski na makedonski jazik i obratno:

pravo, ekonomija, politika, obrazovanie, tenderska dokumentacija, marketing i drugo.

Цена:По договор


Објавен на: 10.03.2013
SUDSKI PREVODI NA MNOGU JAZICI

InterALB-MK Consulting so ovlasteni sudski preveduvaci vi ovozmozuva prevod na sekakov vid dokumenti brzo. eftino i kvalitetno dokumenti koi doagjat od sldnive oblasti:
• Pravo (zakonski i po...

Цена:По договор


Објавен на: 07.03.2013
Sudski prevodi - angliski jazik

Ovlasten sudski preveduvac od angliski na makedonski jazik i obratno, so povekjegodishno iskustvo, vrshi prevod na sekakov vid dokumenti, koi doagjaat od slednive oblasti:

• pravo (zakonsk...

Цена:По договор


Објавен на: 28.11.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.