vrsime kopanje i krsenje na beton asvalt razni gradbi kopame bunari

ЦЕНА: По договор

vrsime kopanje i krsenje na beton asvalt razni gradbi kopame bunari


vrsime kopanje na rovovi za struja voda optika krsime so nasi hiltovi kompresori na beton sekakvi gradbi urivame kuci so isfrlanje na na smetot kopame bunari za voda isto gradime sekakvi niski gradbi vadime plocki od kupatila i sekakvi rabotime so bekaton plocki so golemo iskustvo dostapni vo sekoe vreme telefon za informacii 075520127 ili 070887741 za cena sme sekogas fleksabilniГрад:
kavadarci
Телефон:
075520127
Објавен на:
26.04.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Кавадарци

Контакт

Име:
a.v.e kardas hilt kardas
Град:
kavadarci
Телефон:
075520127
Објавен на:
26.04.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.