Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se izdava trosoben stan vo Centar, karshi vero Jumbo

Se izdava trosoben stan (2 spalni + dnevna + zasebna kujna so trpezarija) karshi Vero Jumbo. Stanot e na odllicna lokacija, 3 minuti peshki do zeleznicka/avtobuska, i 10 min do GTC i kompleks fakul...

Цена:250 €

Скопје
80 m2
4 соби
3 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 21.06.2018
Izdavam lux stan Centar 60m2

Се издава комплетно опремен луксузен нов стан.
Станот е 60 м2, на 5 ти спрат, два лифта, со две спални соби (брачен кревет од 180х200 во едната спална, кревет 120х200 во другата спална), новоградб...

Цена:450 €

Скопје
60 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 20.06.2018
svecen fustan

Prodvam svecen fustan golemina 38-40 osnova saten americki, cipka so kristalcinja, i tul EDNAS NOSENA !!!!!! ITNO !!!!

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.06.2018
mebel

Krevet klik klak pusten 140/200 4.000 den
Dvosed so spustanje 3.000 den
TV komoda 2.000 den

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.06.2018
Мазда 3 Сседан

Возилото е регистрирано до 06.2019. Има зелен Картон. Комплет алуминимски/челични фелни со нови гуми Michelin Primacy3-Летни и Nokian WDR4-Зимски. Плинот е атестиран со локација за полнење под капа...

Цена:10.000 €

Mazda 3
Скопје
91500 km
Бензин+Плин
4-5 врати
105 кс
 

Објавен на: 20.06.2018
Prodavam golem trosoben stan vo Hrom 77m2 + 6m2 podrum 56.000 eur

Prodavam golem trosoben stan vo Hrom 77m2 + 6m2 podrum 56.000 eur

Stanot e na 3 kat i raspolaga so 2 spalni sobi, dnevna, kujna, banja, mala ostava i terasa.
Stanot poseduva sopstveno elektricn...

Цена:56.000 €

Скопје
77262 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 19.06.2018
Elektricna ograda elektricen cuvar elektricen pastir


Потрошувачка 6w/h Се користи за Заштита од диви животни и за чуване на домашни животни ,крави, коњи, говеда, овци, елен, кози
заземјување Препорачано уземјење со 3 парчки со долзина од 1м
макси...

Цена:80.120.150 €

Кичево
 

Објавен на: 19.06.2018
Sobi i Apartmani- Struga

Izdavam sobi i apartmani vo Struga, sovrseno uredeni, so posebno kupatilo, kujna, kablovska tv, internet i sopstven parking. Objektot e zaseben i so celosna namena za odmor na turisti. 070 513218
...

Цена:300 ден.

Струга
 

Објавен на: 18.06.2018
Апартмани и Соби во Струга

Издавам хотелско уредени соби и апартмани во Струга, со посебно купатило, кујна, кабловска тв., интернет и сопствен паркинг. Објектот е засебен со посебна намена за сместување на туристи. Цената се...

Цена:6 €

Струга
 

Објавен на: 18.06.2018
Homeopatski kapki protiv kancer

Homeopatski kubanski kapki od prirodno poteklo koi deluvaat na unistuvanje na kancerogenite kletki. Dokazani vo efikasnosta so naucni studii.
Poveke informacii pobarajte na telefon 070 610 700

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.06.2018
Nov i kompletno opremen Apartman FletIron

Kompletno nov i namestem apartman vo zgrada FletIron.
Krevet i dusek antialergiski Bernarda.
Klima, dva TV, masina za perenje, masina za sadovi, kompletno opremena kujna.

Цена:330 €

Скопје
40 m2
2 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 17.06.2018
Izdavam namesten trosoben stan vo nas.Aerodrom vo blizina na Kapitol.

Izdavam namesten trosoben stan vo nas.Aerodrom vo blizina na Kapitol so povrsina od 85m2.Stanot e klimatiziran so dve spalni.

Цена:250 €

Скопје
85 m2
3 соби
3 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 17.06.2018
Продавам НОВ Samsung Galaxy S8

Неупотребуван воопшто и неотпакуван со 2 години гаранција

Цена:520 €

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2018
Барам кувар за работа во Прага

Барам кувар за работа во Прага во Република Чешка.

Инфо на телефон 077-746-284

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.06.2018
НАЈБРЗО ДО РАБОТА ВО ЕУ СО РАБОТНА ВИЗА, ЛЕГАЛЕН ПРЕСТОЈ И СИТЕ БЕНЕФИЦИИ

ТРГНУВАЊЕ 17ти ЈУНИ (НЕДЕЛА)

PSA PEUGEOT-автоиндустрија, град Трнава
Потребни се луѓе од 19 до 45 години. Саатница 3,6 е дневна и 4,17 е ноќна. Сабота и недела доколку се работи се плаќа 25% по...

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.06.2018
ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ

Се издава деловен канцелариски простор од 50м2(комплетно реновиран) во најстрогиот центар на Скопје(на Рекорд). Има употребна дозвола за вршење на дејност. Комплетно реновиран(3 канцеларии) со канц...

Цена:360 €

Скопје
50 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 13.06.2018
ПРОДАВАМ НОВИ СТАНОВИ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ ВО НАСЕЛБА ЃОРЧЕ ПЕТРОВ КАРШИ САЛАТА МАКЕДОНИЈА 50М2- 5 КАТ И 54М2- 3 КАТ ИНВЕСТИТОР ЦИЛЕ ИНЖЕНЕРИНГ КОНТАКТ ВЛАТКО РИСТЕСКИ ТЕЛ.077 694 390

Цена:По договор

Скопје
50 m2
3 соби
3 кат
 

Објавен на: 12.06.2018
Продажба на куќа

Се продава куќа во Инџиково легализирана, на два спрата 187м2. Долниот кат е функционален, горниот карабина.Гаража од 21м2 и дворна површина од 713м2.

Цена:По договор

Скопје
187 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 12.06.2018
Luksuzen stan vo centar/ Luxury apartment in the city centre

Se izdava luksuzno opremen stan vo centar na Skopje,Bunjakovec.
Stanot se naogja na ul Rajko Zhinzifov ,so golemina od 74m2 i vo nova zgrada so lift.
Stanot e opremen po visoki standardi i ima se...

Цена:500 €

Скопје
74 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.06.2018
СТАН 93м2 СПРОТИ АМЕРИКАН КОЛЕЏ

Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада ...

Цена:77.500 €

Скопје
93 m2
4 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 12.06.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка