Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Top mladalacko kolice

Benzin plin atest, servisirano i registrirano do 10.2018 kupeno od salon sk prva registracija 2008god.klima,elektrika na prozori, atest temna folija na zadni stakla

Цена:3.300 €

Citroen C2
2006
Скопје
120000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 19.02.2018
Peugeot 206 cc 2.0 gti 16v 140hp

Se prodava 206 cc 2.0 benzin/plin
Kolata ima smeneto rebrast remen so site zategaci
Zameneti predni diskovi so plocki
Zadni diskovi so plocki

Цена:2.300 €

Peugeot 206
2002
Скопје
120000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 15.02.2018
Renault Megane 1.9 dci 115 hp

Se prodava renault megane 2003 godina odrzavana servisirana pred 1500 km servis napraven kaisi filtri ulje kolata e vo top sostojba moze da se vidi sekoe vreme cenata e 2550 evra 078334213 Martin

Цена:2.550 €

Renault Megane
2003
Скопје
260000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 14.02.2018
Golf 3 1.9 tdi karavan

SE PRODAVA VW GOLF 3 1.9 TDI 90KS SO
**KLIMA** REGISTRIRAN CELA GODINA
SO 4 SEGA KUPENI ZIMSKI GUMI NOV AKULUMATOR NE UDRENA NITU FARBAN NEMA KERPENICI STEGNATA PREDNICA 1997 GODINA NA PROIZVOT...

Цена:1.750 €

VW Golf
1997
Скопје
4-5 врати
200000 кс
Клима

Објавен на: 14.02.2018
Продажба на автомобил

Volkswagen golf 5, 2005 god, 4X4, 140 KS, 103 KW, 1.9 tdi, 280000 km, registracija - mart 2017 god, cena 5200 evra. Informacii na telefon 070651314.

Цена:4.800 €

VW Golf
2005
Скопје
280000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 03.02.2018
se prodava renault 18

prodavam reno 18, kolata e 1981 godina od prv gazda I ima pominato 100.000km. Vo vozna sostojba e,, samo treba altetnator da se reparira ne polni struja.
Nema akumulator I ne e registriran
Cenata...

Цена:12.000 ден.

Renault R 18
1981
Скопје
100000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 31.01.2018
Peugeot 207 1.6 HDI 2010 g.

Peugeot 207 1.6 HDI 2010 godina, dizel. Odlicno i mnogu ekonomicno. Pominat 109.000km, a redoven servis e napraven pred 8000 km. Registrirano do dekemvri 2018. So kolata odat i dva seta na gumi, le...

Цена:4.700 €

Peugeot 207
2010
Скопје
109000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 30.01.2018
Vo odlicna sostojba

Prodavam Peugeot 206 cabrio vo odlicna sostojba, smeneti delovi registrirana do Juni 2018

Цена:3.300 €

Peugeot 206
2001
Скопје
130000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 28.01.2018
Toyota Rav 4, Extra JEEP FUll / Zamena

Toyota Rav 4
2003 god
Dizel
Crna boja

Цена:8.000 €

Toyota RAV 4
2003
Скопје
180000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 24.01.2018
Продавам автомобил Голф4

Автомобилот е редовно сервисиран и е гаражиран.
Има поминато 199.000 км.
Регистриран е до 11.2018

Цена:По договор

VW Golf
2002
Скопје
199000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 16.01.2018
SEAT CORDOBA 2.0 GTI ATEST PLIN REGISTRIRANA DO 20.10.2018

Se prodava Seat Cordoba 2.0 Gti 1996 god. 85kw 116ks. Kolata e so astestiran plinski ured so dizni vnesen vo soobrakajna montiran pred edna godina, i registrirana e do oktomvri 2018. Raboti i na be...

Цена:1.500 €

Seat Cordoba
1996
Скопје
208000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 16.01.2018
BMW 320d 2002 во одлична состојба!

BMW 320d E46 150hp супер сочувано во одлична состојба. Цена по договор на телефонскиот број 070404024
ОПРЕМА:
ABS, Систем за пролизгување, Металик боја, Радио /CD, Серво волан, Аларм, Централно з...

Цена:По договор

Bmw 320
2002
Штип
Дизел
4-5 врати
150 кс
 

Објавен на: 11.01.2018
Provavam Toyota Aygo

Toyota Aygo 1.0 , 50kw ,2009 godina so pominati 127.000km,potrosuvacka 4,6 litri na 100 km,so servisna kniska, registrirano do 29.12.2018 so ful oprema i komplet letni gumi so al. felni.
Ima klima...

Цена:4.200 €

Toyota Aygo
2009
Куманово
127000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 05.01.2018
Alfa Romeo 147 1.9 JTDM

Se prodava Alfa Romeo 147 1.9 JTDM 2005 god.Voziloto e vo ekstra sostojba so skoro celosno promeneta prednica , amortizeri , napraven celosen golem servis. Ima moznost za zamena!

Цена:3.600 ден.

Alfa romeo Alfa 147
2005
Скопје
20000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 14.12.2017
Renault Megane 1.9 DCI

Се продава Renault Megane 1.9 DCI караван, 2003 година. Фул опрема плус 4 зимски гуми со алуминиумски оригинални фелни. Цена по договор.

Цена:По договор

Renault Megane
 

Објавен на: 10.12.2017
Nissan 370Z

Nissan 370z 3.7 400hp, 2011 godina so pominati 37.000km.

Redovno servisiran vo Nissan vo Skopje, so nego ima novi zimski i letni gumi Michelin pilot sport 4s i Michelin pilot alpin. Posledniot s...

Цена:26.000 €

Nissan 370Z
Скопје
40000 km
Бензин
2-3 врати
400 кс
 

Објавен на: 27.11.2017
BMW 525d Limosine Facelift.

Се продава BMW 525d Limosine Facelift.
Возилото е во совршена состојба, со целосна сервисна историја и секој сервис од купувањето направен во овластен сервис на BMW.
Возилото може да се види во ...

Цена:10.800 €

Bmw 525
2005
Скопје
220000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 25.11.2017
SE PRODAVA PEUGEOT 306 1.4 HR

PEUGEOT 306 HR 1.4 BENZIN , PLIN REGISTRIRANA DO 07.2018 GOD , NOVI GUMI ,SERVISIRANA VO OVLASTEN SERVIS NA PEUGEOT,NAPRAVEN GOLEM SERVIS ,GARAZIRANA ,SERVO VOLAN ,CENTRALNA BRAVA , ALARM ,MAGLENKI...

Цена:По договор

Peugeot 306
1994
Скопје
199 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 12.11.2017
Prodavam golf6

Se prodava Golf6 1.6 TDI 1o5ks proizveden 2009g vo odlicna sostojba so pominati 110000km so servisna kniska od poshe Makedonia kade e servisiran cena po dogovor

Цена:1 ден.

VW Golf
2009
Скопје
110000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.11.2017
Продавам Lancia Lybra

Пордавам Lancia Lybra со најдобриот дизел мотор 1.9
Колата е чувана и возена домаќински, од опрема поседува двозонска клима, ABS, BOSE озвучување, електрика на стакла, електрика на седишта, нови ...

Цена:2.300 €

Lancia Lybra
2001
Скопје
228000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 05.11.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка