ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
VILA **FLORA** - Krusevo

Komplet renovirani, dvosobni apartmani vo Krusevo (pod h. Panorama). Sekoj raspolaga so sopstveno kupatilo, kujna, parno greenje, cable TV, wireless i prekrasen pogled na gradot. Obezbeden parking....

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 31.12.2016
ПРОДАВАМ КОЛА

ВО ДОБРО ОДРЖАНА СОСТОЈБА

Цена:1.500 €

Nissan Almera
1980
Крушево
198000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 23.08.2016
СКОРПИОН АПАРТМАНИ

Се издаваат апартмани во ново изградениот објект кој се наоѓа на 10 минути од центарот на градот, веднаш до Спомен Куќата на Тодор Проески.
Поседуваме еднокреветни, двокреветни, трокреветни и четв...

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 28.04.2016
ETNO Vila - KRUSEVO

Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo centarot KRUSEVO.
4 kujni, 4 WC kapatila, 2 terasi, skara ...

(parking prostor, parno greenje, WI-FI internet, kabelska TV, DVD...)

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 18.04.2017
Vila PAZIK - Krusevo

Elitni apartmani vo srceto na Krusevo.

Raspolaga so: dvokrevetni studia, trokrevetni i cetvorokrevetni apartmani

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 23.01.2017
SMESTUVANJE VO KRUSEVO

Se izdavaat sobi vo Krusevo.
Cel sprat so poseben vlez, kapatilo i WC, kujna, TV, INTERNET WI-FI.

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 09.01.2017
PC SO VISOKI PERFORMANSI, Nekoristen, pod garancija

****Nov kompjuter, nekoristen i seushte pod garancija, so dodatok monitor i komplet tastatura i gluvche so slednive delovi (za podetalno proverete na postiranite sliki):

****Keyboard Logitech De...

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 04.10.2016
SMESTUVANJE VO KRUSEVO

Se izdavaat kompletno opremeni sobi vo Krusevo na glavna ulica, cel sprat so poseben vlez, kapatilo, kujna, tv, internet.
Dostapni preku celata godina.

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 24.06.2016
Продавам кози алпинки

Продавам 20 кози алпинки

Цена:100 €

Крушево
 

Објавен на: 23.06.2016
Elitni apartmani - Casa ,,LA KOLA,, - vo centarot na Krusevo

Elitni apartmani vo srceto na Krusevo.

Raspolaga so: dvokrevetni, trokrevetni sobi i dvokrevetni i trokrevetni studia.
(parno greenje, internet, kabelska TV, ...)

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 15.01.2016
**ETNO KUKjA** - KRUSEVO (Apartmani i Sobi) vo centar

Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo Krusevo - najposakuvana destinacija na Balkanot.
(parking prostor, parno greenje, internet, kabelska TV, DVD...)

Skype: n.cavkar

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 21.08.2015
**Vila MEDUSA** - elitni sobi vo centarot na Krusevo

Elitni sobi vo srceto na Krusevo.

Raspolaga so: dvokrevetni, trokrevetni i cetvorokrevetni sobi
(parno greenje, kabelska TV, internet, SAUNA ...)

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 20.08.2015
Ford Fokus Ghia Karavan 3100 Evra 2003g.

Se prodava ford fokus ghia so full oprema,kolata e perfektna i odlicno zacuvana,carineta i site potrebni dokumenti do registracija,cenata ne e fiksna

Цена:3.100 €

Ford
2003
Крушево
172000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 17.06.2015
SE PRDAVA SPRAT OD KUKA SO PREKRASEN POGLED

Se prodava goren sprat od stambena zgrada vo vkupna povrsina od 117 m2, bez podrumskite prostorii i garazata. Spratot e kompletno sreden imotno-pravno, odnosno e napravena fizicka delba i za nego s...

Цена:32.000 €

Крушево
117 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 25.05.2015
Izdavanje kukji vo krusevo

Se izdava kuka vo krusevo so parno greenje so cetri spalni sobi edna cetvorokrevetna sk sopstveno wc edna trokrevetna so wc dve dvokrevetni so edno wc kujna kompletno opremens golem dneven prestoj

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 12.01.2015
sobi krusevo

izdavame sobi po povolni ceni

Цена:500 ден.

Крушево
 

Објавен на: 10.12.2014
kazani za rakija

izrabotuvam kazani za rakija

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 06.12.2014
СУВЕНИРИ

Изработувам сувенири од бакар и месинг

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 06.12.2014
Издавам соби

Соби за зимување и дочек на Новата година во Крушево

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 27.11.2014
Luksuzni apartmani vo Krusevo - VILA GORA

VilaGora vi nudi 12 luksuzno opremeni sobi so sopstveni kupatilo, terasa za sekoja soba, wi-fi, Tv/Cable,igroteka za deca, sopstven parking prostor,lobby bar,letna terasa.
Moznost za organiziranje...

Цена:500 ден.

Крушево
 

Објавен на: 26.11.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка