ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Kreveti


Се продаваат нови (фабрички) кревети изработени од масивно дрво, бела бука со сите потребни делови, без јога. Гарантиран врвен квалитет и огромна издржливост по прифатлива цена. Се продаваат како...

Цена:1 ден.

Ресен
 

Објавен на: 13.10.2017
se izdava vikendica vo pretor

se izdava vikendica vo pretor za letniot period, kompletno opremena i namestena

Цена:По договор

Ресен
2 соби
 

Објавен на: 25.06.2017
Овоштарници

Продавам овоштарници во Преспа-Ресен,во близина на живинарската фарма Агроплод,со површина од 40000м квадратни.Садниците се на возраст од 10-15години.

Цена:1 €

Ресен
4 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 24.11.2016
Pretor vikendica

se izdava vikendica vo pretor za letniot period

Цена:По договор

Ресен
 

Објавен на: 10.07.2016
Продавам инвентар за бутик

-Рафтови-- 6 броја
-Биро -- 1
-Излог -- 1
-маса -- 1

Цена:350 €

Ресен
 

Објавен на: 20.06.2016
Викендица

Продавам викендица во Село Којнско покрај брегот на Преспанското езеро на само 50 м до самото езеро, со поглед према остров Голем Град

Цена:1 €

Ресен
200 m2
3 соби
Приземје + кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 24.11.2016
Четки за шминка

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
$25.92
За повеќе информации и нарачка посетете го следниот линк
http://goo.gl/vGmfdL

Цена:1.406 ден.

Ресен
 

Објавен на: 31.07.2015
Производсто на мебел палети дрвена амбалажа

Вршиме производство и монтажа на:Мебел по нарачкаДрвена амбалажаПалети со печат

Цена:По договор

Ресен
 

Објавен на: 12.06.2015
НОВ ЛАПТОП ЛЕНОВО!!!

PRODAVAM NOV LENOVO LAP TOP SAMO EDNAS UKLUCEN RADI WINDOSOT DA SE AKTIVIRA SO LICENCIRAN WINDOS SO NEGO SLEDVIT GRATIS CANTA I MAUS CENA 14.000 SO 2 GOD GARANCIJA FULL PACK KOJ STO KOSTA 16.500 VO...

Цена:13.000 ден.

Ресен
 

Објавен на: 17.02.2015
НОВО НЕ ОТПАКОВАНО ЏАКУЗИ

Се продава НОВО не отпаковано професионално џакузи марка аполон италијанско производство купено е 3400€ не е наместено вакумирано е целото воопшто не е отворено за кеш екстра цена може и замен...

Цена:3.000 €

Ресен
 

Објавен на: 17.02.2015
Издавање на соби

Издаваме соби по најповолни цени. Објектот е потполно нов. Повелете!

Цена:400 ден.

Ресен
 

Објавен на: 22.01.2015
Системи за наводнување „Капка по капка“

Системи „капка по капка“ за наводнување на овошни насади, оранжерии, пластеници, градини и сите видови на земјоделски насади со вклучено проектирање на парцелите.

Цена:По договор

Ресен
 

Објавен на: 09.12.2014
Xbox 360 Classic

Xbox-от има еден бежичен џујстик, една игра ( ForzaMotorsport3 ) и други игри спуштени - download: FIFA 2014, PES 2013, Nba2012, MotorGp....
App: Facebook
- Се поврзува со HDMI
* Чипуван

Цена:9.000 ден.

Ресен
 

Објавен на: 02.11.2014
Продавам овоштарник

Продавам овоштарник ( 4200 м2 ) во с.Подмочани, со инсталиран систем за наводнување и бунар.
Цена по договор.

Тел:071 235 018

Цена:25.000 €

Ресен
4200 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 23.09.2014
Се издава деловен простор во центарот на градот

Се издава деловен простор од 18 квадратни метри во центарот на градот позади Општинската зграда.

Цена:По договор

Ресен
18 m2
Плочки
 

Објавен на: 24.06.2014
Vila

Se iznajmuva vila za prvomajskite praznici i vi nudi 300 den. od osoba vremenski periot kolku sakate.
Se naogame vo strogiot centar vo seloto Stenje kade sto zastanuva avtobusot. Od marketot sme ...

Цена:300 ден.

Ресен
 

Објавен на: 06.04.2014
Zastava 101 1.1

Kolata e vo perfektna sostojba pali vozi....Hitnooo Cenata ne e fiksna...mozna e zamena so fico..

Цена:260 €

Zastava
1981
Ресен
49207 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 23.02.2014
Skoda Favorit 91 Hitno

kolata e vo perfektna sostojba pali vozi
ima radio CD
skoro 4 novi gumi
potrosna 5-6

Цена:450 €

Skoda Favorit
1991
Ресен
4999 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 21.02.2014
Prodavam labrador

Prodavam labrador star 4 meseci redovno vakciniran i cistokrven

Цена:По договор

Ресен
 

Објавен на: 04.02.2014
Електрични пумпи за вода и резервни делови

Електрични пумпи за вода и оригинални резервни делови (центрифугални и потопни) од програмата на Pedrollo, погодни за системи за наводнување, хидрофорски станици и пренос на вода и течности.

Цена:По договор

Ресен
 

Објавен на: 31.01.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка