Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SERVIS ZA TV LCD CRT DVD MONITORI AUDIO

СЕРВИСЕР СО ДОЛГОГОДИШНО ИНЖИНЕРСКО ИСКУСТВО СЕРВИСИРА. ТВ лцд плазма црт, МОНИТОРИ, ДВД МУЗИЧКИ СИСТЕМИ, ЗАСИЛУВАЧИ, РЕСИВЕРИ, ПРОЕКТОРИ. ДОАЃАЊЕ НА ПОВИК ТЕЛ 025213216__ 078914614__ 075942617

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.12.2017
Tv Dvd

Se prodavaa Tv 2500 DvD1000 tel072443144

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 13.09.2017
LG televizor

Prodavam LG televizor 32inci

Цена:6.000 €

Струга
 

Објавен на: 14.02.2018
сателитска антена и дрим бокс рисивер

Продавам сателитска антена со мотор и ресивер дрим бокс

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 19.01.2018
Продавам телевизор GRUNDIG

Продавам телевизор Grundig 36 cm, во одлична состојба, цена поволна.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.01.2018
Продавам телевизор

Телевизор Grundig, екран 36 см. Во одлична состојба, ефтино. Тел: 078 911 899

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.11.2017
PRODAVAM SHARP TELEVISOR

PRODAVAM TELEVISOR SHARP LCD COLOUR TV MODEL LC-52X20E so postolje, daljinsko, skard kabel, vlezni kanali skard dva vleza, audio vlez i izlez, digitalen audio izlez, vlez hdmi , AUDIO (R/L) , ...

Цена:32.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.09.2017
Продавам 32" Full HD Philips Телевизор

Продавам 32" Full HD LED Philips Телевизор. Koристен година дена.

Цена:9.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.07.2017
Drzaci za televizor na zid

Se prodavaat drzaci za televizori "Sonorous"superfix 330 od 32" do 50"so tilt

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.01.2017
Servis za LCD televizori,Servis za LED televizori, Servis za plazma televizori

sibioe elektronik e specijaliziran seris za popravka na site marki LCD televizori,Led televizori,Plazma televizori i dr,elektronski uredi.
www.servislcd.mk

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.12.2016
Продавам телевизор samsung plano

Се продава телевизор samsung planо,екран 65см во одлична состојба без сервисирање.контакт тел: 075237340

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.09.2016
Se prodava Samsung HD TV

Se prodava nov Samsung HD LED TV 24 inchen pod garancija so garanten list.

Цена:160 €

Скопје
 

Објавен на: 25.09.2016
Popravka na lcd televizori

Servis na LCD ,LED i PLAZMA TV ,od razlicni golemini i bredovi.
Popravka na laptop i desktop kompjuteri.
Brza usluga i garancii do 1 godina.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 05.05.2016
Лед ТВ и ЛЦД ТВ СЕРВИС-www.lcd-servis.com

Сервис на ЛЦД,ЛЕД И Плазма-ТВ
Поправка на Лаптоп и десктоп компјутери
Сервис на лцд монитори
Брза услуга и гаранции до една година.

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.07.2015
КУПУВАМ LCD или PLAZMA ТЕЛЕВИЗОР

Купувам исправен LCD или PLAZMA HD телевизор со HDMI влезови, со големина околу 40 инчи. 070-328 028

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Popravka na LCD i LED Televizori

Vrsime servis na LCD ,LED i PLAZMA TV ,od razlicni golemini i bredovi vklucuvajki I LCD Monitori.
Popravka na laptop i desktop kompjuteri.
Brza usluga i garancii do 1 god.

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.06.2015
Prodavam 2 satelitski risiveri tip DM 500-S

Celosno ispravni,dalecinsko,ispravuvac.

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 23.05.2015

Цена:1.500 ден.

Крива Паланка
 

Објавен на: 22.05.2015
TV Samsung PLANO CW 21A83N

Продавам TV Samsung PLANO CW 21A83N, со рамен екран, дијагонала 53 cm, SCART приклучок и A/V конектори. Во исправна состојба и со одлична слика.
Телефон за контакт: 070 243 154

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2015
kamera za kola,crna kutija

novi
https://www.facebook.com/biser.ivanov.526

Цена:1.000 ден.

Струмица
 

Објавен на: 01.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка