Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО
Facebook Like box

Сите продавници

ВИП продавница

Agencija za nedviznosti Global

Категорија:
Недвижнини
испрати
companyImg
Телефон: 070-70-70-83
Скопје ,
Скопје
  • Прикажи мапа
  • Прати емаил

Подреди по:
Банско - Продажба на студио 01 во Аспен Голф

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Аспен Голф, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
Квадратура:...

Цена:11.900 €

35 m2
1 соба
2 кат
Паркет
Лукс.
Парно греење

Објавен на: 27.06.2017
Банско - Продажба на студио во Аспен Голф

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Аспен Голф, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
Квадратура:...

Цена:12.500 €

44 m2
1 соба
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 26.06.2017
Банско - Продажба на двособен апартман Winslow Elegance

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Elegance, со спа центар и фитнес.

Карактеристики:
Квадратура: 61 m2

Цена:21.500 €

61 m2
2 соби
3 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на студио Orbilux Complex

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Orbilux Complex со затворен базен, спа центар и голема градина, веднаш до ски стазата, со п...

Цена:14.900 €

41 m2
1 соба
2 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на двособен апартман Orbilux Complex

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Orbilux Complex со затворен базен, спа центар и голема градина, веднаш до ски ста...

Цена:21.500 €

58 m2
2 соби
3 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на трособен апартман Grand Montana

Агенција за недвижности Глобал продава трособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Grand Montana, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:...

Цена:27.900 €

88 m2
3 соби
4 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на двособен апартман Mountain Paradise 2 Complex

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Mountain Paradise 2 Complex, со затворен базен, спа центар.

Карактеристики:
К...

Цена:13.500 €

68 m2
2 соби
2 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на четворособен апартман 01 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:42.500 €

136 m2
4 соби
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на четворособен апартман 02 Winslow Infinity & SPA

Winslow Infinity & Spa Complex THE BEST OFFER IN WINSLOW

Агенција за недвижности Глобал продава четворособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infin...

Цена:60.000 €

136 m2
4 соби
3 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на двособен апартман St John Park

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс St John Park, со затворен базен, спа центар и одлична локација, Центарот Банско е...

Цена:19.900 €

63 m2
2 соби
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на дособен апартман 03 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава дособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, веднаш...

Цена:19.900 €

51 m2
2 соби
Приземје
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на студио во Green Life Ski & Spa

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Green Life Ski & Spa, со затворен базен, спа центар и голема градина, веднаш до ски ста...

Цена:20.000 €

50 m2
1 соба
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 15.01.2018
Банско - Продажба на двособен апартман Snow Legend

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Snow Legend, со затворен базен, спа центар и одлична локација, на 850 метри од го...

Цена:18.990 €

61 m2
2 соби
5 - 10 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 15.01.2018
Банско - Продажба на трособен апартман 02 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава трособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:33.900 €

105 m2
3 соби
4 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 20.09.2017
Банско - Продажба на студио 02 во Аспен Голф

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Аспен Голф, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
Квадратура:...

Цена:12.500 ден.

40 m2
1 соба
4 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 27.06.2017
Банско - Продажба на четворособен апартман Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава четворособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, в...

Цена:50.000 €

118 m2
4 соби
2 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 27.06.2017
Банско - Продажба на трособен апартман 03 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:39.900 €

94 m2
3 соби
4 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 27.06.2017
Банско - Продажба на двособен апартман St Ivan Ski & Spa Complex

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс St Ivan Ski & Spa Complex, со затворен базен, спа центар и голема градина, ве...

Цена:19.900 €

57 m2
2 соби
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 27.06.2017
Банско - Продажба на студио во Aspen Suites

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Aspen Suites, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
Квадратур...

Цена:12.900 ден.

42 m2
1 соба
3 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 27.06.2017
Банско - Продажба на голем двособен апартман во Аспен Голф

Агенција за недвижности Глобал продава голем двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Аспен Голф, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристи...

Цена:33.000 €

98 m2
2 соби
4 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 27.06.2017
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка