Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se izdava ubav stan Nova Zeleznicka- Get kafe

Se izdava namesten stan kaj Nova Zeleznicka- zgrada na Get kafe, dvosoben, lift, balkon, 4 lezai, kujna, klima, masina za perenje, nova gradba, idealen za vraboteni i studenti. Cena- 200 EUR mesecn...

Цена:200 €

Скопје
59 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 16.07.2019
Deloven prostor na odlicna lokacija-Juzen bulevar

Se izdava deloven prostor na ul. Drenak br.4A, zad Niko kompjuteri, na Juzen bulevar kon Kisela voda. Istiot se sostoi od dva sosedni, a oddelni delovni prostori i toa 1) eden od 6,5 m2 so sopstven...

Цена:250 €

Скопје
55 m2
Плочки
 

Објавен на: 19.09.2019
Deloven prostor vo Taftalidze ul. Prashka

Se izdava stan vo baraka na ul. Prashka vo Taftalidze zad Alumina kaj igrotekata Dreamland, 64 m2 so dvor i podrum, 3 prostorii, idealen za kancelarii- deloven prostor. Renoviran,so kujna, 2 klimi,...

Цена:200 €

Скопје
64 m2
3 соби
Приземје
Ламинат
Клима

Објавен на: 18.03.2019
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка