Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Hitno Prodavam Hyunday Pony

Prodavam hyunday pony vo odlicna sostojba 1992 god centralna brava soncev krov ima 4 novi gumi pali vozi registrirana do 20.10.2018

Цена:800 €

Hyundai Pony
1992
Скопје
250 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 01.04.2018
Lexus IS 250

Се продава Lexus IS 250, V6, 2.500 ccm, 204-ks, купен од Тојота Скопје, редовно одржуван кај нив со целосна историја. Колата е во извонредна состојба, гаражирана, сочувана, поминати 84.000 км.
Ав...

Цена:11.800 €

Lexus IS 250
2008
Скопје
84000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 16.03.2018
Mitsubischi Outlander 4x4, 39.000 km.!

vistinski 39.000 km., prv sopstvenik, servisna kniska, garaziran, servo, klima, prozori, temni stakla, all season gumi, radio CD, nadvor i vnatre kako nov,

Цена:6.000 €

Mitsubishi Outlander
2003
Скопје
39000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 04.03.2018
Kia pride

Se prodava kia pride 1997 godina be registrirana vo odlicna sostojba nov akumulator pali vozi

Цена:700 €

Kia Pride
1997
Куманово
190000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 26.02.2018
Top mladalacko kolice

Benzin plin atest, servisirano i registrirano do 10.2018 kupeno od salon sk prva registracija 2008god.klima,elektrika na prozori, atest temna folija na zadni stakla

Цена:3.300 €

Citroen C2
2006
Скопје
120000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 19.02.2018
Peugeot 206 cc 2.0 gti 16v 140hp

Se prodava 206 cc 2.0 benzin/plin
Kolata ima smeneto rebrast remen so site zategaci
Zameneti predni diskovi so plocki
Zadni diskovi so plocki

Цена:2.300 €

Peugeot 206
2002
Скопје
120000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 15.02.2018
Golf 3 1.9 tdi karavan

SE PRODAVA VW GOLF 3 1.9 TDI 90KS SO
**KLIMA** REGISTRIRAN CELA GODINA
SO 4 SEGA KUPENI ZIMSKI GUMI NOV AKULUMATOR NE UDRENA NITU FARBAN NEMA KERPENICI STEGNATA PREDNICA 1997 GODINA NA PROIZVOT...

Цена:1.750 €

VW Golf
1997
Скопје
4-5 врати
200000 кс
Клима

Објавен на: 14.02.2018
Продажба на автомобил

Volkswagen golf 5, 2005 god, 4X4, 140 KS, 103 KW, 1.9 tdi, 280000 km, registracija - mart 2017 god, cena 5200 evra. Informacii na telefon 070651314.

Цена:4.800 €

VW Golf
2005
Скопје
280000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 03.02.2018
se prodava renault 18

prodavam reno 18, kolata e 1981 godina od prv gazda I ima pominato 100.000km. Vo vozna sostojba e,, samo treba altetnator da se reparira ne polni struja.
Nema akumulator I ne e registriran
Cenata...

Цена:12.000 ден.

Renault R 18
1981
Скопје
100000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 31.01.2018
Peugeot 207 1.6 HDI 2010 g.

Peugeot 207 1.6 HDI 2010 godina, dizel. Odlicno i mnogu ekonomicno. Pominat 109.000km, a redoven servis e napraven pred 8000 km. Registrirano do dekemvri 2018. So kolata odat i dva seta na gumi, le...

Цена:4.700 €

Peugeot 207
2010
Скопје
109000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 30.01.2018
Vo odlicna sostojba

Prodavam Peugeot 206 cabrio vo odlicna sostojba, smeneti delovi registrirana do Juni 2018

Цена:3.300 €

Peugeot 206
2001
Скопје
130000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 28.01.2018
Продавам автомобил Голф4

Автомобилот е редовно сервисиран и е гаражиран.
Има поминато 199.000 км.
Регистриран е до 11.2018

Цена:По договор

VW Golf
2002
Скопје
199000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 16.01.2018
SEAT CORDOBA 2.0 GTI ATEST PLIN REGISTRIRANA DO 20.10.2018

Se prodava Seat Cordoba 2.0 Gti 1996 god. 85kw 116ks. Kolata e so astestiran plinski ured so dizni vnesen vo soobrakajna montiran pred edna godina, i registrirana e do oktomvri 2018. Raboti i na be...

Цена:1.500 €

Seat Cordoba
1996
Скопје
208000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 16.01.2018
BMW 320d 2002 во одлична состојба!

BMW 320d E46 150hp супер сочувано во одлична состојба. Цена по договор на телефонскиот број 070404024
ОПРЕМА:
ABS, Систем за пролизгување, Металик боја, Радио /CD, Серво волан, Аларм, Централно з...

Цена:По договор

Bmw 320
2002
Штип
Дизел
4-5 врати
150 кс
 

Објавен на: 11.01.2018
Provavam Toyota Aygo

Toyota Aygo 1.0 , 50kw ,2009 godina so pominati 127.000km,potrosuvacka 4,6 litri na 100 km,so servisna kniska, registrirano do 29.12.2018 so ful oprema i komplet letni gumi so al. felni.
Ima klima...

Цена:4.200 €

Toyota Aygo
2009
Куманово
127000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 05.01.2018
Suzuki Swift

Prodavam Suzuki Swift 95god.so atestiran plin ,registrirana

Цена:500 €

Suzuki Swift
1995
Скопје
250000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 16.10.2018
Polo 1.4 tdi 2006 god

Se prodava VW
Polo 1.4 TDI.Voziloto e vo odlicna sostojba so servisna kniska I realni km izvrsen servis moze proverka kade sakate . Poseduva Goal oprema:Klima,Airbag,Tempomat,Parking senzor,radio ...

Цена:3.399 €

VW Polo
2006
Кавадарци
220000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 11.10.2018
Proavam Peugeot 206 1.4HDI 2004 god vo odlicna sostojba

KOlata e donesena od Italija pred 2 god. Ima napraveno redoven servis: lamela, maslo so site filtri i novi zimski gumi. Redovno servisirana. Ima pominato 220.000 km. Oprema ima: klima, cenralno so ...

Цена:2.600 €

Peugeot 206
2004
Скопје
220000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 10.10.2018
Prodazba na Daewoo Slavuta

Prodavam Slavuta Daewoo registrirana,gas-benzin

Цена:1.000 €

Daewoo Lanos
2002
Бензин+Плин
4-5 врати
Плин

Објавен на: 09.10.2018
VW CADDY 1.9

Se prodava VW CADDY 1.9 Dizel 1996 godina so mnogu ekonomicen motor i ekonomicna potrosuvacka vo dobra sostojba
CENA 1100 evra
Tel za kontakt : 072 240 776

Цена:1.100 €

VW Caddy
1996
Скопје
170 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 07.10.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка