Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам

Продаваме автомобили од маката Фиат Мултипла, со уредна документација е секој автомобил.Автомобилите можат да се користат и за делови.
За подетални информации јавете се на 078/240-149 Сунај
Автом...

Цена:По договор

Fiat Multipla
Скопје
Дизел
4-5 врати
Чиста документација

Објавен на: 26.10.2018
Rover 25 1.4 74kw

Se prodava rover 25 registriran do Maj 2019god. 1.4 74kw 2000god benzin/plin atestiran klima ispravna

Цена:1.450 €

Rover 25
2000
Скопје
210000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 25.10.2018
Prodavam Chevrolet Kalos

Prodavam Chevrolet Kalos 2005g, 1,4 kubika, 94KS,
pominati 49.000 KM, boja svetlo plava metalik, polna oprema.
Ljupcho, mob. 070 364 418

Цена:3.000 €

Chevrolet Kalos
2005
Скопје
49000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 25.10.2018
Prodavam ford fiesta 1.25

Prodavam ford fiesta metalik siva boja, 2000 godina, elektrika na stakla, redoven servis, vo dobra sostojba registrirana do juli 2019 godina, pominati 133 700km.

Цена:1.500 €

Ford Fiesta
2000
Скопје
133700 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 23.10.2018
Prodavam Peugeot Partner

Prodavam Peugeot Partner HDI 2.0 so full oprema, panorama (staklen krov) , shvajcarsko proizvodstvo so site dokumenti, prv gazda.

Цена:3.800 €

Peugeot Partner
2005
Скопје
255966 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 22.10.2018
Suzuki Swift

Prodavam Suzuki Swift 95god.so atestiran plin ,registrirana

Цена:500 €

Suzuki Swift
1995
Скопје
250000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 16.10.2018
Polo 1.4 tdi 2006 god

Se prodava VW
Polo 1.4 TDI.Voziloto e vo odlicna sostojba so servisna kniska I realni km izvrsen servis moze proverka kade sakate . Poseduva Goal oprema:Klima,Airbag,Tempomat,Parking senzor,radio ...

Цена:3.399 €

VW Polo
2006
Кавадарци
220000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 11.10.2018
Prodazba na Daewoo Slavuta

Prodavam Slavuta Daewoo registrirana,gas-benzin

Цена:1.000 €

Daewoo Lanos
2002
Бензин+Плин
4-5 врати
Плин

Објавен на: 09.10.2018
VW CADDY 1.9

Se prodava VW CADDY 1.9 Dizel 1996 godina so mnogu ekonomicen motor i ekonomicna potrosuvacka vo dobra sostojba
CENA 1100 evra
Tel za kontakt : 072 240 776

Цена:1.100 €

VW Caddy
1996
Скопје
170 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 07.10.2018
Bmw 116D

Kolata e servisirana vo ovlasten servis,staveni 4 novi pirelli gumi za povekje informacii javete se na 070823004

Цена:1 €

Bmw 335
2010
181000 km
Дизел
4-5 врати
120 кс
 

Објавен на: 04.10.2018
PRODAVAM ITNO

ПРОДАВАМ ДАЕВУ ЛАНОС 1999 ГОДИНА ЦРВЕНА БОЈА, ПЛИН, ПРВА БОЈА, ВО ТОП ФОРМА, ОДРЖАНО ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ, КЛИМА, НОВИ ГУМИ, НОВ АКУМУЛАТОР,ФУНКЦИОНИРА БУКВАЛНО СЕ...МАЛА ПОТРОШУВАЧКА НА ПЛИН,НАПРА...

Цена:1 €

Daewoo Lanos
1999
Скопје
250000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 27.09.2018
Ford Focus

Ford Focus 2004 god, 140500km, Kupen od MIDA Atestiran plinski ured(so sistem za podmackuvanje), Klima, Klima stakla so atest, Centralno zaklucivanje, Alarm, Xsenon svetla, Parking senzor, Aluminiu...

Цена:3.200 €

Ford Focus
2004
140500 km
Бензин+Плин
4-5 врати
75 кс
 

Објавен на: 27.09.2018
Prodavam Jugo 45 i Citroen visa 650 (Imate po detalno vo opisot)

Vo ispravna sostojba se samo Jugoto e registrirano. Dvete zaedno:1000 evra Posebno-Citroen Visa 650-700 EVRA Jugo 45-400 EVRA
Moze zamena dajte ponuda.
Za poveke informacii javete se na telefonot...

Цена:1.000 €

Citroen Visa
1982
Скопје
25000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 22.09.2018
MERCEDES E320 CDI - AVANTGARDE / AMG

PRODAVAM MERCEDES E 320 CDI

-AVANTGARDE OPREMA
-SVETOL ENTERIER

Цена:5.999 €

Mercedes-benz E 320
2003
Скопје
250000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 18.09.2018
vw caddy

Se prodava Caddy 2.0 2005 godina vo odlicna sostojba.

Цена:3.350 €

VW Caddy
2005
Скопје
190000 km
2-3 врати
90 кс
 

Објавен на: 03.09.2018
BMW X 3 FULL OPREMA

Uvezeno od prv sopstvenik od CH so servisna kniska..
Full oprema
Cetiri zimski gumi plus
Registrirano do 11.2018

Цена:12.000 €

Bmw X3
2009
Скопје
178000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 01.09.2018
progavam peugeot305, cena po dogovor

prodavam peugeot 305, cena po dogovor

Цена:По договор

Peugeot 305
1983
Скопје
100 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 28.08.2018
KIA SPORTAGE 1.7CRDi 2015 EDITION

KIA SPORTAGE EDITION 2015
- 1.7 CRDI - 120KS
- 7 GODINI GARANCIJA (do 2022)
- MALA POTROSUVACKA 6.4 L / 100 km

Цена:15.000 €

Kia Sportage
Скопје
50000 km
Дизел
4-5 врати
120 кс
 

Објавен на: 16.08.2018
Audi A4 Avant 2.0 140ks 2005

Prodavam Audi A4 Avant 2.0 140ks 2005 god. Kompletno servisiran, registriran do mart 2019.So pominati 219.000

Цена:4.000 €

Audi A4
2005
Скопје
219000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.07.2018
Се продава DAEWOO MATIZ 2005

Прв сопственик, чуван и одржуван, не е таксиран, на отворен пат поминати 70 % од километрите.
Регистриран до 9 април 2019 и зелен картон за цела година

Цена:1.500 €

Daewoo Matiz
2005
Велес
200000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 12.07.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка