Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava skoda superb 2.0 tdi 2012

Voziloto e kupeno vo Porse Makedonija, vo odlicna sostojba, prv sopstvenik, vozena na otvoren pat, smenet komplet rebrast, vodna pumpa, gumi mnogu oprema

Цена:12.000 €

Skoda Superb
Скопје
192000 km
Дизел
4-5 врати
140 кс
 

Објавен на: 17.05.2018
KIA CERATO 1.5 CRDI 101 HP ITNO

Prodavam KIA CERATO 2006 god. DIZEL 1.5 CRDI 101 KS
Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 04.05.19, se prodava zaradi zaminuvanje vo stranstvo. Jas sum vtor sopstvenik kolata ne e uvezuvana...

Цена:По договор

Kia Cerato
2006
Скопје
160000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 15.05.2018
Toyota Corola Verso

Se prodava Toyota corola verso D4D
Motor 2.0 disel
66 kw
90 hp

Цена:3.800 €

Toyota Corolla Verso
2002
Прилеп
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 08.05.2018
LADA RIVA 2105 - 1299 cm3

Prodavam lada Riva 2105 - 1299cm3 so atestiran plinski ured -LOVATO vo solidna sostojba.

NAPOMENA:
SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACHI.

Цена:555 €

Lada 2107
1984
Скопје
110000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 03.05.2018
Prodavam Hyundai coupe

Hyundai kupe,1.6kubika,16v,79kw,2000god,registrirana do 26-12-2018god,plinski ured so dizna,pominato 169000km,dve novi zimski gumi,nov akunulator,kozen enterier I volan,klima-raboti,centralno na kl...

Цена:По договор

Hyundai Coupe
Скопје
169000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
103 кс
 

Објавен на: 27.04.2018
SE PRODAVA

SE PRODAVA AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK,

Цена:5.300 €

Audi A3
2005
Прилеп
127 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 22.04.2018
Се продава Mitsubishi Lancer Rellart 1.5

Се продава mitsubishi lancer Rellyart , со стандарден мотор 1.5 со 115000 км поминати, од МакАутоСтар е купен, редовно сервисиран, регистриран со важечки годишен зелен картон....
Цената е 6000 евра

Цена:6.000 €

Mitsubishi Lancer
2008
Скопје
115000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 21.04.2018
SHARAN VW

Se prodava Sharan vo odlicna sostojba 2001g.dizel registriran do fevruar 2019g. so zelen karton

Цена:По договор

VW Sharan
2001
Скопје
300000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 19.04.2018
PRODAVAM VW Golf VI 1.6 TDI Trendline

Standardna oprema Golf Trendline
3 врати, 6Јх15 ~елични тркала,bраници во боја, „Easy Entry“,sтандард решетка,bели странични трепкачи,3 крак волан, vисински подесиво возачко седиште,си...

Цена:По договор

VW Golf
Скопје
Бензин+Плин
4-5 врати
ЦД плеер
Клима

Објавен на: 17.04.2018
Opel vektra

Prodavam opel vektra 2.0 16 v godina 1995 registracija do 8 mesec benzin plin atest kolata e udobra sostojba pali vozi ja prodavam zas imam druga

Цена:1.400 €

Opel Vectra
1995
Тетово
123000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 10.04.2018
Mini Cuper 1.4 90ks, 2009god

Mini moris Cuper 1.4 90ks, 2009god. 105.000 km tri vrati. Registrirano do Oktomvri 2018. Napraven servis redoven so kniška. komplet novi Zimski i Letni Gumi. Cena 7.990 evra

Цена:7.990 €

Mini Cooper
2009
Скопје
100000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 06.04.2018
Golf 1.9 TDI

Prodavam golf 4 tdi 90ks

Цена:2.400 ден.

VW Golf
1999
Скопје
250000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 06.04.2018
PEUGEOT 207 1,4 2009

Voziloto e mnogu zacuvano kupeno vo mk***pominati 63500km.*** so servisna kniska***novi 4 michelin gumi*** nov akumulator***aluminski bandasi***plin so atest itn.

Цена:5.200 €

Peugeot 207
2009
Битола
63500 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 01.04.2018
Се продава Daewoo Nubira


Се продава Daewoo Nubira 2000та, регистрирана до 02.2019.
-- Од опрема поседува:
-електрика на прозорци

Цена:По договор

Daewoo Nubira
2000
Струга
230000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 29.03.2018
Se prodava tico

Voziloto e vo odlicna sostojba od prv sopstvenik i ne e taxirano. Redovno odrzuvano so smeneti novi gumi

Цена:1.000 €

Daewoo Andere
1999
Куманово
130000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 29.03.2018
Opel Astra G

Se prodava opel astra g 1.7 dti ISUZU japonski motor. Moze zamena isto za astra 1.4 90ks ili neso isto benzin plin

Цена:2.400 €

Opel Astra
2002
123000 km
Дизел
4-5 врати
75 кс
 

Објавен на: 25.03.2018
Prodavam VW Polo 1.2 2008 g

VW Polo 1.2 Benzin Kupeno Oktomvri 2008 godina od Porsche Makedonija. Prv gazda, registrirano so zelen karton do oktomvri 2018 god. Trendiline Paket

Цена:3.650 ден.

VW Polo
2008
138 km
4-5 врати
МП3 плеер
Клима

Објавен на: 23.03.2018
Renault Megane 1.5 DCI 2004god HITNO !

Prodavam Renault Megane 1.5 DCI 2004god HITNO poradi zaminuvanje vo stranstvo ! Dve godini e vozena i e vo odlicna sostojba ( motor, dizni, elektrika, itn ). Cenata ke bide niska ! Javete se za pod...

Цена:1 €

Renault Megane
2004
Скопје
240000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 20.03.2018
Prodavam patnicko vozilo BMW Tds

Itno prodavam patnicko vpozoroi marka BMW Tds 1997
voziloto e registrirano, kompletno opremeno i istoto e redovno servisirano.
Kontakt na 078226462

Цена:2.300 €

Bmw 116
1997
Скопје
Дизел
Клима
ABS

Објавен на: 17.03.2018
Opel astra 1.7 cdti GTC 2005god HITNO

Voziloto e vo vozna sostojba tehnicki ispravno ne e sminkano za prodazba kolata se vozi sekoj den

Цена:111 ден.

Opel Astra
2005
Скопје
200000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 16.03.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка