Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Крушево

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ETNO Vila - KRUSEVO

Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo centarot KRUSEVO.
4 kujni, 4 WC kapatila, 2 terasi, skara ...

(parking prostor, parno greenje, WI-FI internet, kabelska TV, DVD...)

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 18.04.2017
Vila PAZIK - Krusevo

Elitni apartmani vo srceto na Krusevo.

Raspolaga so: dvokrevetni studia, trokrevetni i cetvorokrevetni apartmani

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 23.01.2017
SMESTUVANJE VO KRUSEVO

Se izdavaat sobi vo Krusevo.
Cel sprat so poseben vlez, kapatilo i WC, kujna, TV, INTERNET WI-FI.

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 09.01.2017
Elitni apartmani - Casa ,,LA KOLA,, - vo centarot na Krusevo

Elitni apartmani vo srceto na Krusevo.

Raspolaga so: dvokrevetni, trokrevetni sobi i dvokrevetni i trokrevetni studia.
(parno greenje, internet, kabelska TV, ...)

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 15.01.2016
**ETNO KUKjA** - KRUSEVO (Apartmani i Sobi) vo centar

Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo Krusevo - najposakuvana destinacija na Balkanot.
(parking prostor, parno greenje, internet, kabelska TV, DVD...)

Skype: n.cavkar

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 21.08.2015
**Vila MEDUSA** - elitni sobi vo centarot na Krusevo

Elitni sobi vo srceto na Krusevo.

Raspolaga so: dvokrevetni, trokrevetni i cetvorokrevetni sobi
(parno greenje, kabelska TV, internet, SAUNA ...)

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 20.08.2015
Izdavanje kukji vo krusevo

Se izdava kuka vo krusevo so parno greenje so cetri spalni sobi edna cetvorokrevetna sk sopstveno wc edna trokrevetna so wc dve dvokrevetni so edno wc kujna kompletno opremens golem dneven prestoj

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 12.01.2015
Издавам соби

Соби за зимување и дочек на Новата година во Крушево

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 27.11.2014
Luksuzni apartmani vo Krusevo - VILA GORA

VilaGora vi nudi 12 luksuzno opremeni sobi so sopstveni kupatilo, terasa za sekoja soba, wi-fi, Tv/Cable,igroteka za deca, sopstven parking prostor,lobby bar,letna terasa.
Moznost za organiziranje...

Цена:500 ден.

Крушево
 

Објавен на: 26.11.2014
apartmani vo krusevo

Izdavam opremeni apartmani vo Krusevo.Sekoj raspolaga so sopstvena mini kujna,kupatilo,kabelska TV...

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 22.07.2014
Apartmani i sobi vo Krusevo

SE IZDAVAAT APARTMANI I SOBI VO KRUSEVO A MOZE I CELA KUKA
IZDAVAM KUKA 2 KATA SO POSEBEN VLEZ VO CENTAROT NA KRUSEVO MOZE I POSEBNO SOBI.
1. NA PRVIOT SPRAAT IMA 4 SPALNI SOBI,TRPEZARIJA,KUJNA(K...

Цена:350 ден.

Крушево
 

Објавен на: 22.05.2014
Studia Bubamara - Krusevo (strog centar)

Izdavam novi studia vo strog centar na Krusevo (50m od gradski plostad). Sekoe studio raspolaga so sopstvena kujna, kupatilo, internet, kabelska, fen, parno greenje, parking mesto. Studiata se so p...

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 11.01.2014
Издавам апартман

Издавам нов луксузен апартман ( спална , кујна , купатило и паркинг простор ) на атрактивна локација, slobodno od 02.01.2014 g.

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 28.12.2013
Sprat od kuka vo krusevo

Se izdava sprat od kuka vo Krusevo.Greenje na struja.Kapacitet za 11 lica.2 sobi po 4 kreveti1 so 3 kreveti.Slobodna posle 02.01.2014
Javuvanje sekoj den posle 16 casot.

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 19.12.2013
Apartmani

Се издаваат апартмани во ново изградениот објект кој се наоѓа на 10 минути од центарот на градот, веднаш до Спомен Куќата Тоше Проески.
Поседуваме еднокреветни, двокреветни, трокреветни и четворок...

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 18.08.2013
KOMPLETNO OPREMENI APARTMANI

Apartmanite se naogaat vo strog centar na gradot.Sekoj raspolaga so sopstveno kupatilo, kujna, internet, kabelska tv., sopstven parking prostor, golema terasa so preubav pogled.TEL ZA KONTAKT:075 2...

Цена:350 ден.

Крушево
 

Објавен на: 18.07.2013
APARTMANI SANI - VO CENTAR

apartmanite se naogaat vo srtog centar. Kompletno se opremeni so sopstveno kupatilo ,kujna, internet, kabelska tv., sopstven parking prostor, parno greenje
TEL ZA KONTAKT
075 292 413
075 292 411

Цена:400 ден.

Крушево
 

Објавен на: 24.04.2013
APARTMANI VO CENTAR

Apartmanite se naogaat vo strog centar na gradot, kompletno opremeni so sopstveno kupatilo, kujna, parno greenje, internet, kabelska TV. sopstven parking prostor.

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 09.04.2013
АПАРТМАН ВО ЦЕНТАРОТ НА КРУШЕВО


Се издава апартман во срогиот центар на градот до пазарот.Апартманот располага со посебен влез,кујна,купатило има два дупли кревети (4лица)кабелска ТВ.ДВД и интернет.Паркинг пред дворот на апартм...

Цена:16 ден.

Крушево
 

Објавен на: 26.01.2013
Se Izdava Garsonjera

Se Izdava Garsonjera za turisti kompletno opremena so poseben vlez i sopstven parking prostor.Za podetalni informacii na tel. 078377186 Atanas
078388687 Meri

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 09.01.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка