Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Скопје

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PVC ROLETNI, VENECIJANER, KOMARNICI, ZEBRA, ROLO -PLAKANJE NA RATI

Автоматизирано производство проследено со професионална монтажа и сервис на високо квалитетни :
- ВЕНЕЦИЈАНЕР ролетни од 16мм и 25мм,
- ВАРИОЛАЈТ завеси во голем избор на бои и платна,
- ПВЦ и...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
ROLETNI, KOMARNICI,VENECIJANER,VARIOLAJT,ZEBRA,ROLO

Производство, монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер ролетни и вариолајт завеси за кои ги поседуваме сите сертификати за квалитет пропратени со ISO стандарди, како и увозна програма на р...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
VENECIJANER, VARIOLAJT, ROLO, ZEBRA, ROLETNI, KOMARNICI

PROFESIONALNA FIRMA ZASTAPNIK NA SVETSKIOT BREND HOLIS INDUSTRI VRSI PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS I TOA ZA:

VENECIJANER OD 16 MM DO 25 MM (VO SEKAKVA BOJA, PERFORIRAN, SO BORDURI,KOPIJA NA DRVO),

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
VENECIJANER, ROLETNI, PVC PROZORI, VARIOLAJT, KOMARNICI

Sertificirano proizvodstvo, montaza i servis na variolajt zavesi i venecijaner roletni,plc i aluminium roletni, komarnici od site tipovi,rolo i zebra zavesi od site tipovi na platna i dezeni,drven ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
PVC PROZORI I VRATI -ALUPLAST GERMANSKI PO FABRICKI CENI SO 20 GOD. GARANCIJA

EDNOKRILNI.ALUPLAST : 50x50=52ev,60x60=59e,60x80=64e,
80x80=70e,80x100=78e,60x120=76e,80x120=85e,
80x140=90e,90x140=97e,100x100=85e,100x140=100e
____________________________________________

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
PVC PROZORI I VRATI - VIVA PLAST PO FABRICKI CENI

EDNOKRILNI.VIVAPLAST:50x50=47e,60x60=54e,60x80=58e, 80x80=64e,80x100=70e,60x120=69e,80x120=77e,80x140=80e,
90x140=87e,100x100=77e,100x140=90e
____________________________________________
DVOKRI...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
PVC PROZORI, ROLETNI, VENECIJANER, VARIOLAJT, KOMARNICI

PROIZVODSTVO I MONTAZA NA VENECIJANER ROLETNI,VARIOLAJT, ZEBRA I ROLO ZAVESI, PVC I ALUMINIUM ROLETNI, KOMARNICI (FIKSNI,VRATA, ROLO) SO EKSTRA KVALITET BRZA IZRABOTKA KAKO I
Prodazba na pvc proz...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
ZEBRA SUN STRIP ZAVESI UVOZNA PROGRAMA

Proizvodstvo, prodazba i montaza na visoko kvalitetni venecijaner roletni variolajt zavesi,perforirani, veneciajner kopija na drvo i mermer,so bordura, vrsime i pecatenje na vasa odbrana slika vrz...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
PVC PROZORI I VRATI- ALUPLAST GERMANSKI ROFIL I OKOV 20GOD GARANCIJA

Proizvodstvo, prodazba i montaza na visoko kvalitetni venecijaner roletni,variolajt zavesi,perforirani, veneciajner kopija na drvo i mermer,so bordura, vrsime i pecatenje na vasa odbrana slika vrz ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
KOMARNICI FIKSNI, VRATA, ROLO, PLISE

Proizvodstvo, prodazba i montaza na visoko kvalitetni venecijaner roletni ,variolajt zavesi,perforirani, veneciajner kopija na drvo i mermer,so bordura, vrsime i pecatenje na vasa odbrana slika vr...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
PLASTICNI ROLETNI DE LUKS KLASA PO FABRICKI CENI

Proizvodstvo prodazba i montaza na visoko kvalitetni venecijaner roletni,kako i proizvodstvo na variolajt zavesi. Venecijaner roletni so sirina 16mm i 25mm, perforirani, veneciajner kopija na drvo ...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
PROIZVODSTVO I MONTAZA NA VENECIJANER ROLETNI I VARIOLAJT ZAVESI SO VISOK KVALITET

Производство,продажба и монтажа на високо квалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои...
Вен...

Цена:12 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
Molerofarbarski uslugi Broj 1 vo Makedonija....

Vrsime Molerofarski uslugi :GLETOVANJE,KRECE,FARBANJE NA VRATI I PROZORI OPSIVKIVI,GIPS KARTON po najpovolni ceni kontakt na telefon:073203292,078229253

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 12.02.2015
staklo 6mm 155-25

Staklo 155-25-6 mm
Kako (U) profil mat

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.02.2015
NASTRESNICA TENDA ZA NAD GROB SPOMENIK KLUPI MASI OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 08.02.2015
MOLERAJ KRECENJE GLETOVANJE IZVEDBA NA ABRIB I GIP KARTONI

Pravime plan proekt za izvedba ,formirame cena .
Vrsime gradba na objekti ,kuki ,stanovi,magacini,skladista ,podrumski prostorii,garazi i delovni objekti ,betoniranje,izolacija,sanitarija,vodovod,...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.02.2015
IZVEDBA NA LIM NA KUKI I POTKROVJA NAJ EFTINO

Vrsime montaza na plastificiran lim vo site boi,horizontalni i vertikalni plastificirani polukruzni oluci vo kafena,temno kafena boja,crveni,silver,Panelen lim vo site boi prva klasa

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.02.2015
POKRIVANJE SO LIM I KERAMIDI IZVEDBA NA POTKROVJE KROV

Vrsime montaza na plastificiran lim vo site boi,horizontalni i vertikalni plastificirani polukruzni oluci vo kafena,temno kafena boja,crveni,silver,Panelen lim vo site boi prva Demontaza i montaza ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.02.2015
POKRIVANJE SO LIM MONTAZA NA KETAMIDI NA KROVNI KONSTRUKCII

Vrsime montaza na plastificiran lim vo site boi,horizontalni i vertikalni plastificirani polukruzni oluci vo kafena,temno kafena boja,crveni,silver,Panelen lim vo site boi prva Demontaza i montaza ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.02.2015
Termoizolacija

Termoizolacija na vnatresni zidovi,molerski raboti,gipskarton I fasadi so stiropor. tel 077 753941

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.02.2015
Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.