Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Скопје

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
sidanje malterisuvanje fasada izolacija gips kartoni i glet

Опис:Stiropot izolacija vo vnatresni i nadvoresni prostoriiОпис:Опис:So dolgogodishno iskustvo vrishime instalacija na struja od sekakov vid po vas izbor i odrzuvanme kuki .vili ,.stanovi ,delovni ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.03.2014
Подземни води- лоцирање и изведба на бунари

Фирма со искуство врши пронаоѓање на подземни води. Извдува бунар. Новиот бунар прочистува со компресор до добивање на чиста вода.Вградуваме квалитетни ПВЦ цефки. За овеќе информацји јавете се на 0...

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 05.03.2014
ROLETNI - MONTAZA I SERVIS NA PVC ROLETNI - 12 EVRA

Montaza i servis na plasticni roletni, venecijaner roletni, komarnici...
Cena dostapna za sekogo...

Plasticni roletni:

Цена:12 €

Скопје
 

Објавен на: 04.03.2014
SERVIS I MONTAZA NA ROLETNI - *12 EVRA*

Montaza i servis na plasticni i aluminiumski roletni, venecijaner roletni,variolajst, komarnici...
Cena dostapna za sekogo...

Plasticni roletni:

Цена:12 €

Скопје
 

Објавен на: 04.03.2014
Bravar

Bravar izraboduva sekakov vid na ogradi,prozori,vrati,nastresnici so leksan,balkoni,masi,skali,gelenderi,ogradi od kovano zelezo i sekakov vid na bravarija!

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.03.2014
БУНАРИ ЗА ВОДА

Фирма САМАРАНИ АКВА 5 изведува бунари за вода со длабочина до 100 м. Лоцираме токови на подземна вода.Вградуваме цефки 10 бари, прочистуваме бунарот со компресор. За повеќе информацји јавете се на ...

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 03.03.2014
ELEKTRO TEXNICAR

AKO VI SE POTREBNI ELEKRICARSKI USLUGI ELEKTRO TEXNICAR INSTALATER IZVEDUVA I POPRAVA ELEKRICNI INSTALACII,PROMENA NA SPRATNI TABLI SO AVTOMATSKI OSIGURACI,POPRAVKA NA SPORETI,BOLERI,MASINI ZA PERE...

Цена:4 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.03.2014
HALI CELICNI KONSTRUKCII MAGACINI RESETKI HALA

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.02.2014
KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SPALNA VRTENI SKALI RESETKI ZA PROZORCI I VRATI

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 27.02.2014
OPLATA,bosanka, VODOOTPORNI SPER PLOCI,OSB tabli

PRODAZBA NA OPLATA,bosanka, VODOOTPORNI SPER PLOCI ZATEGACI ZA SALUVANJE VO GRADEZNISTVO. AMERICKI OSB TABLI RAZNI DEBELINI SO VISOK KVALITET. DIREKTEN UVOZ dimenzii 1220 x 2440 mm tel. 2634010 , 0...

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.02.2014
PVC PROZORCI I VRATI- VENECIAN ROLETNI I KOMARNICI

IZRABOTENI OD NAJKVALITETEN EKOLOSKI PROTIV POZAREN
GERMANSKI PROFILI
( ALUPLAST 5 kom)kvaliTETEN GERMANSKI OKOV
RESENIE ZA VAS BIDEJKI GI PROIZVEDUVAME NAJKVALITETNITE PROZORCI I

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 25.02.2014
PVC PROZORI ROLETNI KOMARNICI VENECIJAN PO NAJNISKI CENI

IZRABOTENI OD NAJKVALITETEN EKOLOSKI PROTIV POZAREN GERMANSKI PROFIL ( ALUPLAST 5 KOM.)
I NAJKVALITETEN GERMANSKI MEHANIZAM
RESENIE ZA VAS BIDEJKI GI PROIZVEDUVAME NAJKVALITETNITE PROZORCI I
V...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 25.02.2014
PVC PROZORI I VRATI, ROLETNI , KOMARNICI ,PARAPETNI DASKI

ИЗРАБОТЕНИ ОД НАЈКВАЛИТЕТЕН ПРОФИЛ ГЕРМАНСКИ( ALUPLAST 5 KOM.)
И НАЈКВАЛИТЕТЕН ГЕРМАНСКИ МЕХАНИЗАМ
РЕШЕНИЕ ЗА ВАС БИДЕЈКИ ГИ ИЗРАБОТУВАМЕ НАЈКВАЛИТЕТНИТЕ ПРОЗОРЦИ И
ВРАТИ КОИ ТРААТ ПОДОЛГО ОД В...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.02.2014
CISTAM SHUT OTPAD GUBRE RAZNO SO KIPER KAMION POVOLNO CISTAM PODRUMI.

OTSTRANUVAM SUT OTPAD I SEKAKOV VID NA GUBRE OD PODRUMI KUKI STANOVI MAGACCINI DVOROVI ISFRLANJE VO DRISLA SO KIPER KAMION I RABOTNICI, KRSAM SEKAKOV VID NA BETON SO NAJGOLEMA HILTA BOSCH, SECAM D...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.02.2014
SECAM PROBLEATICNI DRVA CISTAM PLACEVI SHUT OPAD I DRUGO SO KIPER KAMION I RABOTNICI

SECAM DRVA PROBLEMATICNI CISTAM SUT I SEKAKOV VID NA GUBRE I OTPAD OD PODRUMI KUKI STANOVI MAGACINI DVOROVI SO KIPER KAMION I RABOTNICI, KRSAM SEKAKOV VID NA BETON SO NAJGOLEMA HITA BOSCH ISFRLAN...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.02.2014
KRSAM SEKAKOV VID NA BETON SO NAJGOLEMA HILTA BOSCH, CISTAM SUT OTPAD GUBRE SO KIPER KAMION 4 M3

KRSAM RUSAM SEKAKOV VID NA BETON VADAM PLOCKI KOSULICI. CISTAM SEKAKOV VID NA GUBRE I OTPAD OD PODRUMI DVOROVI MAGACINI SUT OTPAD GUBRE RAZNO, PREVOZ NA PESOK ZEMJA ZA PARK, SECAM DRVA PROBLEMATIC...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.02.2014
POSTAVUVAME KOSULICI SO PUMPA I HELIKOPTER

MESTIME KOSULICI SO PUMPA I MAZNIME SO HELIKOPTER. ISTO TAKA AKO TREBA I GI VADIME STARITE PODOVI SO ISFRLANJE NA SUT. 070 634 320

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.02.2014
izvedba na zidaro-tesarski raboti

Izveduvame sekakov vid na zidaro-tesarski raboti,izveduvame kuki do karabina,izveduvame na podporni i sekakov vid na zidovi.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2014
виљушкар

располагме со вилушкар,носивост до 2,5т и висина до 3,5м,вршиме утовар и истовар поволно и професионално.

078/288-733

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.02.2014
HALI KONSTRUKCII BENZISKI PUMPI MAGACINI TENDI

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.02.2014
Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.