Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Скопје

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам плац Петровец

Продавам плац 980 м2 со куќа 100м2 на почетокот на Петровец Скопје вода струја ограден со имотен лист може замена и со стан 075/368-634

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.05.2015
PARKETARI - mestenje na parket patos laminat tarket

MESTENJE STRUGANJE POLIRANJE LAKIRANJE NA PARKET I PATOS I NIVNA RESTAVRACIJA MESTENJE NA LAMINAT I TARKET

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2015
PROZORI I VRATI PVC-FINESTRA BAU

Vistinsko vreme e da gi smenite postoeckite stari i neekonomicni prozorI i vrati so novi PVC energetsko efikazni.Stedete energija,uzivajte vo komforot na vasiot dom bez bucava,odrzuvanje i cistenje...

Цена:5 €

Скопје
 

Објавен на: 30.04.2015
PVC VRATI PROZORI ROLETNI KOMARNICI...

Izrabotuvame po merka pvc vrati,prozori,roletni,parapeti,okapnici,komarnici,venecijaneri,variolajt.... vo sopstven pogon so najsovremeni masini i specijaliziran tim na vraboteni. Demontaza,montaza ...

Цена:5 €

Скопје
 

Објавен на: 29.04.2015
Oprema za Gradeznistvoto Zapki,Kajli,Trkala,Alati i dr NOVI uslugi

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:175 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.04.2015
ПВЦ ВРАТИ И ПРОЗОРИ

Заштедете на топлинската енергија, заборавете на бучавата, уживајте во леснотијата на работењето и одржувањето.
Финестра-бау ви го нуди сето тоа со најповолни цени за 5 и 6 коморни ПВЦ прозори со...

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.04.2015
Половни Дрвени Двокрилни Прозорци.

Се Продаваат Половни, Дрвени, Двокрилни Прозорци.Користени се ололу 15-та години.
Прозорите се во добра состојба заштитени со лак и обоени во кавена боја.
Овозможуваат солидна звучна и топлотна и...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2015
PVC VRATI I PROZORCI FINESTRA-BAU

Izrabotuvame po merka PVC vrati i prozori od renomiraniot germanski BAUER profil so 5 i 6 komori i razlicni staklo paketi.
Doagame na povik po tocni merki.Izrabotka na proizvodite vo sopstven pogo...

Цена:5 €

Скопје
 

Објавен на: 22.04.2015
moleraj gips karton fasadiCeni za 1 m2
Fasada 5smm stiropol demit lepak mreza I abrib 800 denari. Moleraj vo belo polikolor bekament 50 denari .Gips karton na potkostrukcija plafoni 500 denari. Pregradni zidovi do 10 s...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.04.2015
ROLETNI I KOMARNICI FINESTRA-BAU

Izrabotuvame po merka pvc roletni,aluminski roletni beli i laminirani,komarnici fiksni,na sarki,rolo,plise...
Doagame na povik za tocni i precizni merki.Montaza i transport GRATIS.
Izlozben salon...

Цена:5 €

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2015
GIPS KARTON GLETOVANJE MOLERISUVANJE


Vrsime montaza na gips karton
spusteni plafoni
skrieni svetla

Цена:15 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.04.2015
PVC PROZORCI I VRATI

Izrabotuvame PVC vrati i prozorci po merka i zelba na kupuvacot so 5 i 6 komoren profil od renomiraniot germanski proizvoditel BAUER. Golem izbor na staklo paketi: termopan,k-staklo,4 sezonsko,stop...

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.04.2015
vodoinstalaterski uslugi

renoviranje popravka i servisiranje na vasite banji.rabotime so site vidovi materijali-rehau;tece;plastika ;cink.brzo i sigurno.zelbata e vasa ;garancijata nasa.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.04.2015
PVC STOLARIJA FINESTRA-BAU

IZRABOTKA SO NAJSOVREMENI MASINI,SPECIJALIZIRANO PROZIVODSTVO...
IMAJTE RABOTA SO PROFESIONALCI...
EKSTRA CENI, POPUSTI....
GRATIS DEMONTAZA

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.04.2015
PVC vrati,prozorci,roletni,komarnici...

Izrabotuvame po merka vrati,prozorci,roletni,komarnici,venecijaneri..profesionalna ekipa,proizvodstvo vo sopstven pogon na najsovremeni masini.Odberete kvalitet.Plakanje na rati bez kamata..Ekstra ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.04.2015
KRSENJE,SECENJE, BUSENJE ARMIRAN BETON I ASFALT !!!

DIJAMANTSKO SECENJE I BUSENJE NA ARMIRAN BETON SO DEBELINA DO 53 cm. OTVARANJE NA BETONSKI VRATI , SECENJE NA PLOCI, ZIDOVI, NOSACI, STOLBOVI I DR... KRSENJE SO HILTI NA SEKAKOV TIP NA BETON, DIJAM...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.04.2015
SECENJE, KRSENJE, BUSENJE ARMIRAN BETON I ASFALT !!!

DIJAMANTSKO SECENJE I BUSENJE NA ARMIRAN BETON SO DEBELINA DO 53 cm. OTVARANJE NA BETONSKI VRATI , SECENJE NA PLOCI, ZIDOVI, NOSACI, STOLBOVI I DR... KRSENJE SO HILTI NA SEKAKOV TIP NA BETON, DIJAM...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.04.2015
PLAC 820m2 SO MAGACIN NA GLAVNA ULICA GJORCE PETROV ITNO

Iznajmuvame odlicno lociran plac vo n.Gjorce Petrov na glavna ulica.Raspolaga so:
-Povrsina na zagraden plac.....820m2
-Povrsina na Nastresnica...........80m2
-Povrsina na Garaza...................

Цена:400 €

Скопје
 

Објавен на: 10.04.2015
HALI KONSTRUKCII BENZISKI PUMPI MAGACINI TENDI

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.04.2015
KRSENJE I RUSENJE SEKAKOV TIP NA BETON I FRLANJE NA SUTOT

KRSAM I RUSAM BETON ZIDOVI RAZNI FRLANJE NA SUT SO KIPER 4M3 I RABOTNICI,

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 08.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка