Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Скопје

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
IZRABOTKA NA SKALI SEKAKVI MODELI VNATRESNI I NADVORESNI OD METAL

PROEKTIRANJE I PROFESIONALNA IZVEDBA NA VNATRESNI I NADVORESNI SKALI OD METALNA KONSTRUKCIJA NA RAZNI MODELI : PRAVI , AGOLNI ,VOZDUSNI(air-stairs), KOMBINIRANI ,POLUKRUZNI I DR. VO KOMBINACIJA SO ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.03.2015
Изградба на куќи

Пилана Пљачковица е повеќе од 60 години на пазарот за градежништво. Вршиме изведба на куќи и викендички, производство на дрвена граѓа за градежништвото.
Посетете ја нашата страна: http://pilanaplj...

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 17.03.2015
*IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI*

Izrabotka na stiropor fasadi so vasa ili nas materijal , brzo i efikasno ,za podetalni informacii javete se na tel.broj 070-755-440
Slikite se nase delo.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.03.2015
TENDA NASTRESNICA ZA SPOMENIK GROB OGRADI KLUPI MASI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 08.03.2015
TENDA KAPII KOVANI OGRADI SKALI KAMP GARAAZI CARDAK SPALNA MASI KUKA STAN

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 04.03.2015
Izrabotka na PVC stolarija so GERMANSKI profil ( SALAMANDER BRYGMAN SYSTEMS)

Proziveduvame vrati, prozori, siberi i dr so site mozni dimenzii, isto taka vrsime lepenje na metar dolzen po dogovor. Za nasiot proizvod garantirame i vrsime servis vo sekoe vreme. Montaza i demon...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.03.2015
kupuvam camovi daski

kupuvam suvi camovi daski
kolicina od 2 do 3 metri kubni
neupotrebuvani
Dusan

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.03.2015
МЕРМЕР И УКРАСЕН КАМЕН

Изработка на мермерна буња и украсен природен камен(жолт.бел,кафен,сиво-плав,зелен,црвен и др)одлични за внатрешни и надворешни уредувања.Плочките може да се изработат по ваша желба во однос на дим...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.02.2015
molerofarbarski uslugi

povekje od 10 godini kvalitetno i brzo rabotime sekakv vid na moleraj za povekje informacii pobarajte me 078928446

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.02.2015
Joki

Јoki Dooel se zanimava so trgovija i montaza na oprema za centralno greenje,solarna energija,klimatizacija i vodovod.
Joki Dooel e locirana vo Industriska zona vo nas. Ilinden(vednas do mlekara Su...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.02.2015
Betonski secenje

Бетон bušimo, rušimo, dijamantsko secenje, otvori za vrata јас prozore, rupe za aspiratore, secenje asfalta, trotoara, kanali za Водовод и kanalizaciju, rušenje stepenica, gred...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.02.2015
Гипс Картон и Молеро-Фарбарски Услуги

Ви нудиме:

- Изработка на гипсани конструкции: спуштени плафони, преградни ѕидови, апликации од гипс и разновидни украсни елементи,
- Молеро-фарбарски услуги,

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.02.2015
PVC ROLETNI, VENECIJANER, KOMARNICI, ZEBRA, ROLO -PLAKANJE NA RATI

Автоматизирано производство проследено со професионална монтажа и сервис на високо квалитетни :
- ВЕНЕЦИЈАНЕР ролетни од 16мм и 25мм,
- ВАРИОЛАЈТ завеси во голем избор на бои и платна,
- ПВЦ и...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
ROLETNI, KOMARNICI,VENECIJANER,VARIOLAJT,ZEBRA,ROLO

Производство, монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер ролетни и вариолајт завеси за кои ги поседуваме сите сертификати за квалитет пропратени со ISO стандарди, како и увозна програма на р...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
VENECIJANER, VARIOLAJT, ROLO, ZEBRA, ROLETNI, KOMARNICI

PROFESIONALNA FIRMA ZASTAPNIK NA SVETSKIOT BREND HOLIS INDUSTRI VRSI PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS I TOA ZA:

VENECIJANER OD 16 MM DO 25 MM (VO SEKAKVA BOJA, PERFORIRAN, SO BORDURI,KOPIJA NA DRVO),

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
VENECIJANER, ROLETNI, PVC PROZORI, VARIOLAJT, KOMARNICI

Sertificirano proizvodstvo, montaza i servis na variolajt zavesi i venecijaner roletni,plc i aluminium roletni, komarnici od site tipovi,rolo i zebra zavesi od site tipovi na platna i dezeni,drven ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
PVC PROZORI I VRATI - VIVA PLAST PO FABRICKI CENI

EDNOKRILNI.VIVAPLAST:50x50=47e,60x60=54e,60x80=58e, 80x80=64e,80x100=70e,60x120=69e,80x120=77e,80x140=80e,
90x140=87e,100x100=77e,100x140=90e
____________________________________________
DVOKRI...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
PVC PROZORI, ROLETNI, VENECIJANER, VARIOLAJT, KOMARNICI

PROIZVODSTVO I MONTAZA NA VENECIJANER ROLETNI,VARIOLAJT, ZEBRA I ROLO ZAVESI, PVC I ALUMINIUM ROLETNI, KOMARNICI (FIKSNI,VRATA, ROLO) SO EKSTRA KVALITET BRZA IZRABOTKA KAKO I
Prodazba na pvc proz...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
ZEBRA SUN STRIP ZAVESI UVOZNA PROGRAMA

Proizvodstvo, prodazba i montaza na visoko kvalitetni venecijaner roletni variolajt zavesi,perforirani, veneciajner kopija na drvo i mermer,so bordura, vrsime i pecatenje na vasa odbrana slika vrz...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
PVC PROZORI I VRATI- ALUPLAST GERMANSKI ROFIL I OKOV 20GOD GARANCIJA

Proizvodstvo, prodazba i montaza na visoko kvalitetni venecijaner roletni,variolajt zavesi,perforirani, veneciajner kopija na drvo i mermer,so bordura, vrsime i pecatenje na vasa odbrana slika vrz ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка