Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Скопје

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ПРОДАВАМ ЈАЧМЕН 4ТОНА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ.ЦЕНА ПО ДОГОВОР

ПРОДАВАМ ЈАЧМЕН 4 ТОНА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ,ЦЕНА ПО ДОГОВОР.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.11.2013
Дрва за огрев

Продавам букови дрва за огрев со мој превоз до дома во Скопје и околина.

Цена:2.700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.11.2013
Prodavam porecki kosteni

Prodavam ubavi zdravi kvalitetni kosteni od poreckiot region. Se raboti za pogolema kolicina na kosteni. Kontakt Siljan 070286924

Цена:70 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.10.2013
Prodavam kosteni

Prodavam kvalitetni kosteni bereni od poreckiot region vo Makedonski brod. Se raboti za pogolema kolicina na kosteni. Javete se ke se dogovorime za se. Kontakt Siljan.070286924

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.10.2013
Тресет, Биохумус и Субстрати

Револуционерни производи од домашно производство за квалитетни градинарски производи и колоритни цветови во вашата градина.Тресет со перлит ,призвод веќе три години на македонскиот пазар. Перлитот ...

Цена:30 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.10.2013
Prodavam kvalitetni kosteni

Prodavam kvalitetni kosteni bereni vo Poreckiot reon. Javete se ke se dogovorime za cena.Siljan 070 286 924

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.10.2013
rasad rasadnik sadnici rasadnici jabolka jabolki visna visni cresa cresni lesnik aronija orev orevi kosten kosteni krusa krusi praska praski nektarina kajsija sliva slivi

Лиценциран овошен расадик АГРОКЛАСИК ви нуди секаков вид на овошни садници за повеке на страната на www.agroklasik.mk

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.10.2013
prodavame domasni cvekinja benjamini i drvo zivota

domasni cvekinja odgleduvani vo domasni uslovi
cena povolna

Цена:2.222 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.10.2013
Расадник на овошни садници

Расадник Левидиа ДООЕЛ, Скопје продава садници од сите овошни видови: јаболка, круши, цреша. слива, бадем, калемен орев

Цена:95 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2013
prodavam ajvar

prodavam domasen ajvar, kvalitetot e zagarantiran

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.09.2013
PRODAVAM CISTENI OREVI (JATKI)

PRODAVAM CISTENI OREVI JATKI CENATA E 450 DENARI (NE E FIKSNA ) ODLICEN KVALITET , DODEKA CENATA NA NECISENITE E OREVI E 140 DENARI ZA KILOGRAM KONTAKT TELEFON 076-915-923 TONI

Цена:450 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.09.2013
Bonsai

Vid Bonsai "Ficus" odgleduvano e kako sto reba.Cena moze i po dogovor.Tel za kontaktiranje 071527248.

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.08.2013
Prodavam Bonsai

Vid Bonsai "Ficus" cuvano e kako sto treba mnogu dobro napreduva.Cena moze i po dogovor.

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.08.2013
ЗЕЛКА И КРОМИД

Продавам зелка (~500кг) и кромид (300кг) со одличен квалитет.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.07.2013
ОФАРМ - органски и органо - минерални ѓубрива од растително потекло

“VELKOM DOOEL” – Generalen uvoznik na organski i organo - mineralni gubriva od rastitelno poteklo – OFARM koi sluzat za prihrana !!!

Ja poseduvame celosnata dokumentacij...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 08.07.2013
ИТНО

Се продава плац од 2500 м2 на патот помеѓу Бањани и Сандево, ограден со вода и струја.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.06.2013
NOVO na pazarot - Dekorativen kamen ( kvarc) vo povekje od 15 boi

Dekorativen Kamen vo povekje od 15 boi so vrven kvalitet po germanska licenca.
Primena vo :
Hortikultura , Ukrasuvanje na akvariumi, Gradeznistvo i ostanaro .....

Цена:60 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.06.2013
trpezna visna

prodavam kvalitetna trpezna visna,skopska crna gora ekstra kvalitet

Цена:55 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.06.2013
Продавам Ракија

Продавам бела кавадаречка pакија од 37 cтепени по цена од 160 денари за еден литар. Може да не контактирате на:
078 600 322

Цена:160 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.05.2013
Prodazba na vasite proizvodi izvoz

Prodazba na vasite proizvodi izvoz vo Evropa, Amerika, Kanada, Rusia, Ukraina, Kina, Turcija
Prehrambeni Proizvodi i prerabotki od;
- Ovosje i Zelencuk (svezo, zamrznato, suseno) i prerabotki
...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.04.2013
Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.