Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Скопје

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PRODAVAM BATERII OD SITE VRSTI NA JACINI 078 267-043

PRODAVAM SITE VIDOVI NA JACINI NA BATERII KOJ GI KORISTAT DECKI KOLICINA UPS UREDI MOTORCINA INVALIDSKI KOLICKI I ZA DRUGI NAMENI BATERIJA OD 6V -3Ah =850 den 6V-7Ah =1250 den 6V 10Ah=1550 12V-7Ah ...

Цена:850 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.01.2015

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.01.2015
tobogani kalcom

Tobogani kalcom najidealnije resenje za vase igraliste i igraonicu. Dvadeset vrsta poliesterskih tobogana garancija kvaliteta www.kalcom.rs kalcomkraljevo@gmail.com 0652044002

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.01.2015
ce prodava

detsko sediste za vo kola maxi cosi vo odlicna sostojba

Цена:9.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.01.2015
Proizvodstvo i prodazba na bebeski kreveti

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.12.2014
LEGO kocki

Продавам лего коцки, колекција 2008 година. Поволно, цена во зависност од призводот:

Star wars – 900/1.700/2.900/4.600 денари
Bionicle – 400/750 денари

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.12.2014
PMP - Nintendo Konzola - Gratis 2000 Igri + multimedia < NOV

Multimedialna Nintendo konzola, Game Player

Dobra zabava za vas ili vašeto dete.
Na nego ima instalirano 2000 Nintendo Gameboy Advance Igri, koi se igraat direktno na PMP-to, isto taka m...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2014
Prodavam Bertoni sediste za vo kola

Prodavam mnogu malku koristeno sediste za kola "Bertoni" cena 2500. Sedisteto se podesuva i za trasport za bebe a moze da se koristi do 2-3 godini. Mnogu e komotno

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.11.2014
Brevi B Twin - количка за близнаци или тандем

Се продават количка за близнаци или децата на слична возраст марке Бреви Твин. Предното седиште за возраст 6+, задното седиште за возраст 0+. Очувана, мало кориштена, без оштетувања и недостатоци. ...

Цена:120 €

Скопје
 

Објавен на: 27.10.2014
bebesko stolce za hranenje

stolce 1350 den

stolce so tablicka za tanjiri 1850 den

Цена:1.350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.10.2014
RASPRODAZBA

PRODAVAM DETSKO TOCACE 500 DEN., RELAKSATOR, KOLICKA I STolCE ZA HRANENJE 1000 DEN.
Kon.tel.070/311247 i 071/274786

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.08.2014
Професионалне трамболине за играонице

Производимо најквалитетније трамболине за дечије играонице и игротеке. Трамболине су специјалне и чврсте израде што гарантује њихов дуги век употребе. Цела конструкција је од челика и обавијена је ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.08.2014
Изработка на игралишта

Ми смо фирма БАМ ИГРАОНИЦЕ из Београда, имамо дугогодишње искуство у опремању дечијих игротека и игралишта.
Правимо по вашој наруџбини игротеке свих димензија. Могућа је испорука и монтажа у Макед...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.08.2014
detski brzinec

Tocaceto e socuvano ekstra-vidi sliki,staveni se pomosni za pomalo dete.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.07.2014
detska oprema

Prodavam detska kolicka, stolce za hranenje, relaksator i detsko tocace. Cena po dogovor. KOntakt 071/274786 i 070/311 274

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2014
Se prodava

Mnogu dobaro stajalce od markata CHICCO,ogradica od markata CAM kako i transporter.Site se mnogu funkcionalni i vo mnogu dobra sostojba.Gi prodavame bidejki bebeto veke ne gi koristi.

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.06.2014
Dusek za bebe

Prodavam dusece cena 1200 den. koristeno e mnogu malku, no trba da se vidi kako novo e kupeno e od simpo.Tel 070-377-581

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.05.2014
Капа за бебе за бањање

Продавам капи за бањање на бебиња повеке водата нема да им влегува на вашиѕе бебиња во очи и во уши.Може и достава преку брза пошта. Тел. за контакт 070-377-581

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.05.2014

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2014
Igracki za deca

Trotinet nov 300 den.Igracka na baterii nova 600 den.Album za sliki 300 den.Klavijaturi 600 den.Helikopter na baterii 1000 den.

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 06.05.2014
Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.