Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
65 knigi za internet biznis, zarbotuvanje, menagment

65 knigi za internet biznis, zarbotuvanje, menagment

65 Najdobri elektronski knigi za internet biznis, internet marketing, menagment, brzi nacini za zarabotuvanje i zapocnuvanje biznis i se dru...

Цена:500 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 02.06.2014
24/7 ИНТЕРАКТИВЕН ЈАЗИЧЕН КУРС - програма за учење англиски јазик во 3 степени

7 ПРИЧИНИ за нарачување на интерактивниот курс 24/7 English
1. Бидејќи е ефикасен и забавен
Курсот е заснован на еднa од најдобрите книги за учење на англискиот јазик од познатата издавачка куќа ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.05.2014
Стари списанија

Се продаваат стари списанија во одлична состојба Убавина и здравје, unique.

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.04.2014
prodavam knigi

beletristika: (Sindlerovata lista)(svetskite zagovori manipolacija na tajnite drustva)(prikazna za murosaki)(vkrsteni koski)(operacija ambler)(angeli i demoni)(aferata van gog)(vesticata od portobe...

Цена:450 ден.

Богданци
 

Објавен на: 30.03.2014
Ubedlivo najevtina i najkvalitetna izrabotka na magisterski,diplomski....itn

Ubedlivo najevtina i najkvalitetna izrabotka na magisterski,diplomski,biznis planovi, esei, seminarski, prevodi, prezentacii, i ostanati trudovi od site oblasti na obrazovanieto.
Tuka sme za site ...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.03.2014
Учење на странски јазици брзо и евтино

Учење на странски јазици- дигитално,брзо,ефикасно и евтино, се ви е на вашиот компјутер или телефон...
испорака брза од 2 до 8 часа
повеќе инфо на
http://adf.ly/QNKDI

Цена:500 ден.

Велес
 

Објавен на: 19.02.2014
Casovi po Ruski jazik

Casovi po ruski jazik za pocetnici

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 14.02.2014
pisuvam

pisuvam tekstovi po makedonski jazik pismena

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 11.02.2014
Anatomski atlasi

Prodavam anatomski atlasi Sinelnikov

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.11.2013
ПРОДАВАМ СТАРИ РЕЧНИЦИ

Продавам стари речници (германски од 1937, 1959, 1967 и 1970 год.), руски (1966 год.), англиски (1974 год.), речник со странски зборови (1951 год.) и медицински лексикон (1955 год.).
Цена: 1 реч...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2013
Oslabete dodeka spiete

Оваа книга е прирачник во која чекор по чекор се прикажани начините на исхрана на живеење во сообразност со биолошкиот часовник и лесните аероби вежби кои ќе придонесат за трајно отстранување на ви...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.10.2013
Чудесна Македонија

За сите оние кои ги сакаат пределите, приказните и легендите со кои оваа чудесна земја е богата да ги отргнат од заборавот и минливоста. Во оваа книга со околу 770 фотографии е ставено се што мора ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.10.2013
PRODAVAM KNIGI I KUPUVAM ISPLATA VEDNAS

PRODAVAM RAZNI KNIGI OD SITE OBLASTI I KUPUVAM ENCIKLOPEDI UMETNOST PRIRODA ISTORIJA SLIKARSTVO DOSTOEVSKI PSIXOLOSKI KNIGI DOAGAM NA LICE MESTO ISPLATA PO DOGOVOR

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.10.2013
НАЈУБАВИТЕ БАЈКИ ОД БРАЌАТА ГРИМ

Сите бајки завршуваат онака како што треба во „најдобриот од сите можни светови“. Овие чувства и овој оптимизам се добри придружници на патот кон созревањето, затоа книгата Бајки на бра...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2013
ИЗГУБЕНИ ГРАДОВИ

Изгубени или древни градови - книга која ни дава целосна реконструкција на урбаните центри од древен Рим, древна Грција, градовите од Африка, далечниот и блискиот исток, па се до северна и јужна Ам...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2013
ИЛУСТРИРАН АТЛАС НА ИСТРАЖУВАЊАТА

Патуваме и истражуваме низ прекрасните фотографии кои ги содржи оваа книга. Ова инспиративно издание нуди повеќе од историја, изобилува со фотографии, илустрации и цртежи.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2013
Седум навики на среќните деца

Седумте навики се засновани врз моќните начела што ги облагородуваат животите на луѓето низ долгата низа на поколенија – начелата, како што се одговорност, поставување цели, почитување, екипн...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2013
Изработка на семинарски !!!!!!

Изработка на семинарски, есеи, состави, проектни задачи. tanja1mk@yahoo.com 072/610-714

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.10.2013
Odgovoreni prasanja za drzavni sluzbenici

Продавам одговорени П Р А Ш А Њ А ЗА ПОЛАГАЊЕ НА ОПШТИОТ И ПРАКТИЧНИОТ ДЕЛ ОД ИСПИТОТ ЗА ДРЖАВЕН СЛУЖБЕНИК Прашањата се со точност од 99.99%. Станува збор за прасањата сто се наоѓаат на следнава ст...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.10.2013
Мини ламба за читање

Мини ламба за читање

Ако сакате да читате навечер а немате доволно светлина, мини ламбата е совршена за читање книги во таква околина, едноставно се прикачува на книгата и ви ја осветлува!

Цена:370 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 29.09.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка