Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Име
ЧАСОВИ

МАТЕМАТИКА, ФИЗИКА, ИНФОРМАТИКАза основно и средно образованиеиндивидуани часовигрупни часовисекој петти част - гратисуспех загарантирантел. 075 266 628, 070 760 605

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.11.2015
Професионална изработка на едукативни трудови според ЕКТС критериумите

Професионална изработка на едукативни трудови според ЕКТС критериумите:
☑ Магистерски трудови
☑ Специјалистички трудови
☑ Дипломски трудови

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.11.2015
Часови по Математика

Chasovi po Matematika za osnovno. Chasovite se odrzuvaat po dogovor, dali kaj vas ili vo mojot Dom.

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.10.2015
Изнајмување или Продажба на камп приколка во Градиште Охрид

Приколката се наоѓа во мирниот дел од кампот Градисте, на неколку чекори од историската знаменитост Градот на коските. Плацот е заграден со поцинкована ламарина во облик на куќичка и истиот има три...

Цена:1.000 ден.

Охрид
 

Објавен на: 14.08.2015
часови

часови по сметководство за студенти од сите факултети.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.08.2015
tenda nastresnica

Ultra moderna tenda dimenzi 4000 /2.6003000/2000so mehanizam za pustane i zbirane070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 22.07.2015
stara moneta

vizantiska grcka zlatna moneta

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.07.2015
visoki masi-konopoi

ИЗНАЈМУВАМ ВИСОКИ МАСИ - коњопои, за секаков вид прослави со сопствен превоз. Висина 123цм Tel:075 406 705

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.07.2015
АРМИРАН БЕТОН-Приватни часови

Приватни часови-Армиран бетон за студенти од Градежен факултет.

-спремање за колоквиуми/испити

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2015
Кинематика и динамика-приватни часови

Приватни часови кинематика и динамика за студенти од Градежен факултет.

-спремање за колоквиуми/испити
-решавање домашни задачи

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2015
Механика на флуиди (ГРАДЕЖЕН И МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ)-приватни часови

Индивидуални риватни часови-Механика на флуиди за студенти од Градежен факултет и Машински факултет.

-спремање за колоквиуми/испити
-решавање домашни задачи

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2015
Privatni casovi po Angliski jazik

Privatni casovi po Angliski jazik za deca i vozrasni, pocetno nivo, pomos so enciklopedija na Oxford kembric, Handshake,Britannica.

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.06.2015
Domasni jufvki i lazanji pravime racno izraboteni

Izrabotuvame racno izraboteni vo domasna atmosfera jufki i lazanji. Edna kolicina od 6kg iznesuva 900 denari. Dokolku sakate da se napravat so domasni jajca iznesuva 1100 denari.

Цена:900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.06.2015
Borov med -sirup

Pomaga pri site zaboluvana na respiratorniot sistem.Pomaga pri iskasluvane na slajmot .Se preporacuva kaj lica koi imaat problemi so Bronhitis,Bronhopneumonija i dr. Go pojacuva imunitetot,se prepo...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 11.06.2015
МАЈСТОРСКИ УСЛУГИ

RENOVIRANJE NA STANOVI I KUKI KOMPLET SO MOLERSKI, VODOINSTALATERSKI, BRAVARSKI, ELEKTRICARSKI I DRUGI USLUGI.Kontakt telefon: 075 725 442

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.07.2015
ВОДОИНСТАЛАТЕР

ВОДОИНСТАЛАТЕР ГИ ВРШИ СИТЕ ВИДОВИ НА ВОДОИНСТАЛАТЕРСКИ УСЛУГИ КАКО И ЦЕЛОСНО РЕНОВИРАЊЕ НА КУПАТИЛА СО КОМПЛЕТ МАТЕРИЈАЛИ.тел: 070824272

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.07.2015
ВОДОВОДЏИЈА

ВОДОВОДЏИЈА ВРШИ СЕКАКВИ ВИДОВИ НА ВОДОИНСТАЛАТЕРСКИ УСЛУГИ:ОДВОД,ДОВОД,САНИТАРИЈА,ПОПРАВКА НА БОЛЈЕРИ,КАЗАНЧИЊА , ЧЕШМИ,ОТПУШУВАЊЕ НА КАНАЛИЗАЦИЈА И ТН. ПО ПОВОЛНИ ЦЕНИ.тел:070824272

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.07.2015
Stakleni stalazi!!!

Se prodavaat stakleni stalazi za poveke nameni, Cenata e vkupno za site tri stalazi.

Цена:1.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.05.2015
kupuvam stari nosii i predmeti

Skutaci,kazmiri,kosuli,kondiri,i drugo.

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 22.05.2015
Миграциони лиценцирани адвокати за Австралија

Маеп е Австралиска компанија со свое преставништво во Скопје каде што би го пронашле вистинското решение и начин како да ја продолжите својата иднина во Австралија. Ние сме регистрирани миграциони ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.05.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка