Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Скопје

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Bolnicki Krevet

BOlnicki krevet so motor sa podiganje na glavata is moznost za podiganje na noziot del no racno...Krevetot e so latoflex i e vo odlicna sostojba ( se rasklopuva) lesen za trasport. Sirinata e 80 cm...

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 26.08.2015
Kamin na drva

Продавам камин на дрва Френклин во одлична сосотојба.Каминот е од гус и долго ја држи топлината. Цена по договор.
Контакт: Борко 075/260-479

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2015
Терпезaрискa мaсa сo шест стoлa

Прoдaвaм oдличнo сoчувaнa терпезaрискa маса сo шест стoлa.

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.08.2015
ИЗРАБОТКА НА КУЈНИ , ЛИЗГАЧКИ ПЛАКАРИ..

ИЗРАБОТKA НА КУЈНИ ( со над 20 год. искуство ) - КУЈНИ ,ОД ИДЕА ДО РЕЛИЗАЦИЈА, СТАНДАРДНИ ИЛИ ЛУКСУЗНИ, ПЛАКАРИ- СО ЛИЗГАЧКИ (СО ТИВКО ЛИЗГАЊЕ И ДОЛГА ЕКСПЛОАТАЦИЈА ) И ОБИЧНИ ВРАТИ, ДЕТСКИ С...

Цена:11 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.08.2015
trepezariska masa i stolovi

Se prodava trepezariska masa so dijametar 1m i pustena 1,30 ,belo drvo odlicno socuvana i 4 stolovi ,odlicno socuvani

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.08.2015
KILIM / КИЛИМ - TEPIH / ТЕПИХ 4х3м - 2х3м

ПРОДАВАМ КИЛИМ / ТЕПИХ 2 х 3 м2 - 3 х 4 м2 во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА /КОРИСТЕН 3 СЕЗОНИ/.

2 х 3 м2 - ДЕЗЕН - ПОДЛОГА ЧОКОЛАДО БОЈА со ТЕМНО ЖОЛТИ ОРНАМЕНТИ;
3 х 4 м2 - ДЕЗЕН - ПОДЛОГА во ЗЕЛЕНА БОЈА ...

Цена:8 €

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
Продавам ствари за домаќинство

Висечки за кујна,плакар детски,спална,детски креветчиња,разни комоди големи и мали,електричен шпорет.

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 07.08.2015
Мебел за дневна

Хитно ! Се продаваат гарнитура за седење (петосед), тросед и фотеља која се спушта и може да се користи како кревет за спиење. Мебелот е користен само 1-2 години и е како нов.
Се продаваат поради ...

Цена:25.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.08.2015
Салон за мебел / Дизајн МОДЕРНО+

Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради)

Посетете ги идните -

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.08.2015
izrabotuvam mebel

poveke sliki na facebook kristijan mebel

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.07.2015
prodavam garderoberi

Prodavam 2 (dva) socuvani crni garderoberi 6000 denari Treska.
tel. 2 635 879 mob. 075 97 75 88

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.07.2015
ФРАНЦУСКИ ЛЕЖАЈ

Се продава француски лежај, користен, сочуван во добра состојба со димензии 170 x 210

Се продава плакар со димензии 100 х 60 х 210

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.07.2015
КОМПЛЕТ ФРАНЦУСКИ ЛЕЖАЈ И ПЛАКАР

Француски лежај 170 x 210
Плакар 100 х 60 х 210

Во добра состојба

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.07.2015
ФРАНЦУСКИ ЛЕЖАЈ + ПЛАКАР

Француски лежај 170 x 210
Плакар 100 х 60 х 210

Во добра состојба

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.07.2015
Гарнитура за седење,одлично сочувана

гарнитура за седење,составена од тросед (195cm должина/80cm висина/92ширина),двосед(158cm должина/80cm висина/92ширина) и фотелја(85cm должина/80cm висина/92ширина).

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.07.2015
Салон за мебел /„Дизајн МОДЕРНО +"

Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради)

Посетете ги идните -

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.07.2015
Продавам хармоника/шибер врата од масивно дрво

Продавам добро сочувана и кавалитетна хармоника врата од масивно дрво!Димензии 2.50м (висина) 1.50м (ширина)

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.07.2015
SPALNA NATKAZNI FOTELJI OGLADALA TRPEZARISKI MASI SANGOVI OD KOVANO ZELEZO

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII VRTENI SKALI CARDACI GARA...

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 09.07.2015
MASI KLUPI POLICI STALAZI KORNIZI SVE OD KOVANO ZELEZO

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII VRTENI SKALI CARDACI GARA...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.07.2015
Салон за мебел ~„Дизајн МОДЕРНО+"

Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради)

Посетете ги идните -

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка