Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Скопје

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam GAZELLA FREE STYLE

Prodavam GAZELLA FREE STYLE aerobicna sprava za vezbanje, malku koristena i odlicno socuvana

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.11.2014
ROLERKI

Rolerki za deca. Br 28-31. Socuvani

Цена:10 €

Скопје
 

Објавен на: 28.10.2014
Se prodavaat Kettler spravi za vezbanje

Se prodava poveke funkcionalna sprava za vezbanje,malku koristena,so tegovi

Цена:450 €

Скопје
 

Објавен на: 02.09.2014
Velosiped Merida Big Nine 29"ka 99%nov 2013 model

Velosipedot e 99%nov, so kataloshka oprema, 9fas. Odlicen velosiped za super cena..... so moznost za mala korekcija...
...vo bike market nov e 49900 den.....

Цена:560 €

Скопје
 

Објавен на: 26.08.2014
Adidas F 50 Adizero A klasa

Karakteristike proizvoda: Muske kopacke za fudbal F 50 ADIZERO XTRX SG A KLASA KOŽNE i gornji deo sinteticki, traxion drzaci i jedini Sprintframe SG 2.0. Preporucena praksa na suvom i vlaznom priro...

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 14.08.2014
Продавам ловен карабин

Продавам ловечка пушка карабин Застава 8.57 на лице со дозвола.
Цена по договор

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.07.2014
СПЕЦИЈАЛЕН ЛЕТЕН ПОПУСТ ОД СТУДИО МАРБАЛ

Студио Марбал е студио за танцови и аеробни вежби кое постои веќе три години и верно им служи на своите клиенти. За да ја оправда Вашата доверба во пресрет на летото студиото подготви одлични прогр...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.07.2014
MASKA ZA VELOSIPED -SKIJANJE ......

prodavam MASKA ZA
VELOSIPED
SKIJANJE
VOZENJE MOTOR

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.07.2014
Insanity Workout

Продавам комплетна 60 дневна програма Insenity Workout на DVD

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.06.2014
prodavam skii evtino itno

se prodavaat skii kneel white star i elan swing profesional fiberglas compact

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2014
se prodava prokolka za camec

se prodava prikolka za camec

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2014
Orbitrek ELIT -najskapata zakacalka povolno

Prodavam ORBITREK ELIT malku koristen za rekreacija,najmnogu za zakacalka.Kompletno ispraven.Inaku prekrasna naprava za rekreacija vo domasni uslovi
Informacii : Igor 070-305-700

Цена:6.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.06.2014
ПРОДАВАМ муниција за Ловен Карабин

Ловна муниција калибар: 7x64 ; 129 парчиња
За плаќање во евра,попуст -15%

Цена:6.450 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.06.2014
продавам нов велосипед

Продавам велосипед Max queene 24“, потполно нов,со 18 брзини преден и заден амортизер.

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.05.2014
камп приколка брако

добро сочувана приколка за кампуванје

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 28.05.2014
Продавам детски велосипед 20-ка

Продавам детски велосипед 20-ка во исправна состојба, не е многу возен (си купивме поголем)

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.05.2014
Продавам орбитрек

Продавам орбитрек малку користен до 120 кг. (немам каде да го чувам)

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.05.2014

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.05.2014
NAJGOLEM ASORTIMAN NA BATERISKI LAMPI ZA SITE NAMENI I EKSTRA CENI .OBEZBEDUVANJE.LOV. RIBOLOV.KAMPUVANJE.PLANINARENJE.OPESTANO K.SPORTSKI AKTIVNOSTI.D

NAJGOLEM ASORTIMAN NA BATERISKI LAMPI ZA SITE NAMENI I EKSTRA CENI
.OBEZBEDUVANJE.LOV. RIBOLOV.KAMPUVANJE.PLANINARENJE.OPESTANOK.SPORTSKI AKTIVNOSTI.DOMASNA UPOTREBA.I DR,DR,DR
NAJ EVTINI VO MA...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.05.2014
Продавам НОВА Skateboard даска. ЕКСТРА ЦЕНА

Skateboard от е нов, сеуште во најлони, неодпакуван.
Осовините на него се само ради реда ставени (тие се стари).
Цената не е фиксна. Има простор за договор.

Цена:990 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.05.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка