Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
GOLCINJA ZA FUDBAL

GOLCINJA ZA FUDBAL
BOJA PO IZBOR

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.07.2015
skii extra cena

Se prodavaat skii stoeni se no ne koristeni extra cena gi prodavam bidejki skrsena mi e nogata i nemozham da gi koristam povekje germanska marka kontakt telefon 078 758 366

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.07.2015
depilator

nov--nov raboti na vgradena baterija ili na struja so vgradena svetilka e .

Цена:800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.07.2015
prodavam

prodavam 4-drveni stolici na rasklopuvanje za na tarasa

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.07.2015
Prodavam tocak od uvoz

Uvezen tocak , ispraven, ,moze da se vidi vo sekoe vreme ,
tel za kontakt 071478805

Цена:По договор

Радовиш
 

Објавен на: 16.06.2015
продавам мотор

Hamchi 50 ccm , црвена боја,година на производство 2014 год. поминати 4000 км

Цена:550 €

Скопје
 

Објавен на: 06.06.2015
VOJNICKI NOZ BAJONET

VOJNICKI BAJONET 25 EUR

Цена:25 €

Скопје
 

Објавен на: 21.05.2015
VOJNICKI NOZ BAJONET NOV NEUPOTREBEN

VOJNICKI NOZ BAJONET NOV NEUPOTREBEN SO SAMATA FUTROLA SE PRAVI NOZICA ZA SECENJE ZICA CENA 6000 DEN

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.05.2015
LAST MINUTE ЛЕПТОКАРИЈА - Vila Janis 39 евра по лице за 7 ноќевања и превоз !!

Продавам две карти за Лептокарија 7 ноќевања со вклучен превоз 2400 денари по лице
картите ги продавам бидејќи сум спречен да користам одмор
поагање на 16 Мај 2015 до 23 Мај
еве ја понудата пре...

Цена:4.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.05.2015
prodavam roleri

prodavam roleri vo solidna sostojba 2500 mkd.


tel kontakt 072-234-160

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.05.2015
ROLERKI РОЛЕРИ

СЕ ПРОДАВААТ ОДЛИЧНО СОЧУВАНИ РОЛЕРИ КУПЕНИ ОД Италија по цена од 390 евра пред 5-6 години. како нови, бр 39, гратис штитници за раце и нозе, имаат систем против тресење

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 07.05.2015
FOR SALE:NEW 2014 Trek,Specialized,Scott Genius,Cannondale,Cervelo & Giant Anthem Bikes

We have in stock, the availability of the New / Latest Bikes ranging from All various models. All Our Offered Bikes are Brand new, Original, Guaranteed, Our Bike are all New and comes with 2 Year I...

Цена:4.000 €

Кочани
 

Објавен на: 30.04.2015
Orbitrek Platinum Plus -NOV

Prodavam Orbitrek Platinum Plus. Voopsto ne e koristen.
cena 8000 den

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2015
4. PRODAVAM CD-A ZA VEZBANJE NA TELESNI VEZBI:

4. PRODAVAM CD-A ZA VEZBANJE NA TELESNI VEZBI:

A.OPIS NA PROIZVODOT

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2015
Skii ELAN RC GS 185cm

Prodavam malku koristeni skii ELAN RCGS 185cm
so vezovi TYROLIA 390

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.04.2015
Опрема за тренинг на куче / FRABO-protection Full

Се продава опрема за тренинг на куче FRABO - германско производтсво
и тоа заштитен ракав, заштитни панталони, заштитна јакна и препон заштита,
Многу малку користена ...
Околу цената има простор ...

Цена:120 €

Куманово
 

Објавен на: 11.04.2015
Rolerki Cygnus Elite

Prodavam rolerki epten malku koristeni, kako novi se, na slikite se gleda se, broj 45

Mozna e dostava so Kargo, poveke inf na tell ili e-mail.

Цена:2.200 ден.

Куманово
 

Објавен на: 11.04.2015
Akvariumski Termostat

Termostatot e nov nekoristen

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.03.2015
Се продава базен на ИНТЕКС.

Се продава базен на интекс прв газда,скоро нов,еднаш користен.Базенот е со целосна опрема пумпа,држачи,скали и мрежа за одбојка.Должина 9м ширина 4м и длабок 1,5м.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.03.2015
Jazinja i MREZI ZA TENIS,RAKOMETARSKI I FUDBALSKI GOLOVI I SL

Нашите продукти имаат широка примена и тоа -текстилна индустрија за предиња и завеси-спрот-изработка на мрежи за фудбалски голови ,рекометарски голови,кошеви,тенис... сл-ластики за камионски церади...

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 14.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка