Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО
Facebook Like box

Сите продавници

ВИП продавница

Agencija za nedviznosti Global

Категорија:
Недвижнини
испрати
companyImg
Телефон: 070-70-70-83
Скопје ,
Скопје
  • Прикажи мапа
  • Прати емаил

Подреди по:
Банско - Продажба на студио во Спорт Хотел

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Спорт Хотел, со затворен базен, спа центар и голема градина на 50 метри од ски лифт.

Кар...

Цена:23.000 €

42 m2
1 соба
3 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 26.06.2017
Банско - Продажба на трособен апартман Мурите

Агенција за недвижности Глобал продава трособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Мурите, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
Квадр...

Цена:35.000 €

101 m2
3 соби
Ламинат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 21.04.2017
Банско - Продажба на трособен апартман Aspen Heights Complex

Агенција за недвижности Глобал продава трособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Aspen Heights Complex, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Каракте...

Цена:25.000 €

86 m2
3 соби
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 21.04.2017
Банско - Продажба на студио Predela 2 Complex

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Predela 2 Complex, со затворен базен, спа центар и голема градина, веднаш до ски ...

Цена:14.000 €

37 m2
1 соба
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 07.04.2017
Банско - Продажба на двособен апартман 02 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:27.000 €

58 m2
2 соби
2 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 05.04.2017
Банско - Продажба на двособен апартман Panorama Resort & Spa

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Panorama Resort & Spa со спа центар и голема градина, веднаш до ски стазата, ...

Цена:16.900 €

54 m2
2 соби
5 - 10 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 05.04.2017
Банско - Продажба на двособен апартман Winslow Hightland

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Hightland, со затворен базен, спа центар и голема градина, на 200 метри о...

Цена:31.000 €

60 m2
2 соби
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 05.04.2017
Банско - Продажба на двособен апартман Емералд Спа Хотел

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Емералд Спа Хотел,
со спа центар и фитнес.

Карактеристики:

Цена:27.500 €

60 m2
2 соби
4 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 05.04.2017
Банско - Продажба на трособен апартман 01 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:43.500 €

97 m2
3 соби
4 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 05.04.2017
Банско - Продажба на двособен апартман Royal Bansko

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Royal Bansko, со затворен базен, спа центар, веднаш до ски стазата.

Карактерис...

Цена:18.000 €

55 m2
2 соби
5 - 10 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 29.01.2018
Банско - Продажба на двособен апартман Winslow Elegance

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Elegance, со спа центар и фитнес.

Карактеристики:
Квадратура: 61 m2

Цена:21.500 €

61 m2
2 соби
3 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на двособен апартман Mountain Paradise 2 Complex

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Mountain Paradise 2 Complex, со затворен базен, спа центар.

Карактеристики:
К...

Цена:13.500 €

68 m2
2 соби
2 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на четворособен апартман 01 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:42.500 €

136 m2
4 соби
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на четворособен апартман 02 Winslow Infinity & SPA

Winslow Infinity & Spa Complex THE BEST OFFER IN WINSLOW

Агенција за недвижности Глобал продава четворособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infin...

Цена:60.000 €

136 m2
4 соби
3 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на двособен апартман St John Park

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс St John Park, со затворен базен, спа центар и одлична локација, Центарот Банско е...

Цена:19.900 €

63 m2
2 соби
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на дособен апартман 03 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава дособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, веднаш...

Цена:19.900 €

51 m2
2 соби
Приземје
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.01.2018
Банско - Продажба на студио во Green Life Ski & Spa

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Green Life Ski & Spa, со затворен базен, спа центар и голема градина, веднаш до ски ста...

Цена:20.000 €

50 m2
1 соба
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 15.01.2018
Банско - Продажба на трособен апартман 04 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава трособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:29.500 €

72 m2
3 соби
Приземје
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 10.05.2017
Банско - Продажба на двособен апартман 01 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:28.900 €

76 m2
2 соби
3 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 10.05.2017
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка