Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Демир Хисар

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Brand New:: Samsung Factory 55" UN55C9000 240Hz 1080p 3D LED HDTV

Whole Sales Mall

We sell all brand new models of television sets at very cheap price with complete accessories. We are good / great in selling to bulks buyers and also individuals buyers.

Цена:400 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 04.02.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка