Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava LG L70 prv sopstvenik pod garancija kako nov

Se prodava LG L70, prv sopstvenik, komplet pakuvanje, so garancija, 4 meseci koristen, kako nov. So zastitna maska i nova folija. Samo skopje, bez zameni.

Цена:4.300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.08.2015
Продавам XPERIA GO со 5МП

Продавам XPERIA GO со 5МП камера, Андроид 4.1.2 (Jelly Bean), Dual-core 1 GHz Cortex-A9 процесор, 720p@30fps HD Видео, 8гб внатрешна меморија и поддршка до 32ГБ, стакло отпорно на гребење... Телефо...

Цена:3.000 ден.

Охрид
 

Објавен на: 11.08.2015
Продавам ALCATEL ONE TOUCH 818 -сива боја

Продавам ALCATEL ONE TOUCH 818 -сива боја (со македонско мени, интернет, 2 мп камера, радио, bluetooth, поддршка на 16гб микро сд картичка...)
Телефонот и апликациите можат да се видат на сликите...

Цена:1.500 ден.

Охрид
 

Објавен на: 11.08.2015
AНТИКA / ANTIQUE - ТЕЛЕФОН / TELEFON - РАДИО / RADIO

П Р О Д А В А М А Н Т И К A:

* ТЕЛЕФОН > I S K R A < ВО БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА. - ВИДИ СЛИКА.
* РАДИО - РАБОТИ на 220V и на БАТЕРИИ во ИСПРАВНА СОСТОЈБА

Цена:50 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
Huawey Ascend P6 So garancija

Prodavam skoro nov Huawey Ascend P6 Skoro nov so garancija do sredina na Dekemvri.

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.07.2015
LG L3 optimus

Prodavam LG L3 android telefon odlicen

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.07.2015
Apple iphone 6 plus 128GB Factory Unlocked + warranty


Apple iPhone 6 we have available in stock, brand new unlocked phone has 12 months international warranty of recovery.

We deliver to anywhere in the world via DHL or FedEx, and they deliver the...

Цена:350 €

Богданци
 

Објавен на: 18.07.2015
OVATION studio -GPS navigacija za ANDROID TABLET

НИСКИ ЦЕНИ , ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ , БРЗА-СИГУРНА-ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА
6 ГОДИШНО ИСКУСТВО и 3000 ЗАДОВOЛНИ КЛИЕНТИ
Oдсега можете да не контактирате и преку ЗЛАТНА КНИГА

Цена:200 ден.

Битола
 

Објавен на: 08.07.2015
OVATION studio -GPS Dekodiranje+Navigacija+Softver+Mapi

____НАПОМЕНА ------ ВНИМАВАЈТЕ КАДЕ ГИ НОСИТЕ ВАШИТЕ УРЕДИ ЗА АМАТЕРИТЕ ДА НЕ ГИ УНИШТУВААТ И СЕ УЧАТ НА НИВ____
ВИДЕТЕ ГИ СЛИКИТЕ И ВИДЕАТА
КОЛКУ СЕ ЗАДОВОЛНИ ЛУЃЕТО и КАДЕ ГИ НОСАТ СВОИТЕ УНИШТ...

Цена:200 ден.

Битола
 

Објавен на: 08.07.2015
OVATION studio -GPS navigacija za ANDROID + satelit FIX

____НАПОМЕНА ------ ВНИМАВАЈТЕ КАДЕ ГИ НОСИТЕ ВАШИТЕ УРЕДИ ЗА АМАТЕРИТЕ ДА НЕ ГИ УНИШТУВААТ И СЕ УЧАТ НА НИВ____
ВИДЕТЕ ГИ СЛИКИТЕ И ВИДЕАТА
КОЛКУ СЕ ЗАДОВОЛНИ ЛУЃЕТО и КАДЕ ГИ НОСАТ СВОИТЕ УНИШТ...

Цена:200 ден.

Битола
 

Објавен на: 08.07.2015
OVATION studio- AKCIJA --40% NAMALUVANjE za GPS navigacija

+++POVTORNO AKCIJA -- 40 % NAMALUVANjE za GPS navigacija+++
1.EASY LIGHT PACKAGE-300 denari____NOVA cena 200 denari
2.ALL INCLUSIVE PACKAGE-500 denari____NOVA cena 300 denari

Цена:200 ден.

Битола
 

Објавен на: 08.07.2015
OVATION studio - UPGRADE i INSTALACIJA na NAJNOV SOFTVER

____НАПОМЕНА ------ ВНИМАВАЈТЕ КАДЕ ГИ НОСИТЕ ВАШИТЕ УРЕДИ ЗА АМАТЕРИТЕ ДА НЕ ГИ УНИШТУВААТ И СЕ УЧАТ НА НИВ____
ВИДЕТЕ ГИ СЛИКИТЕ И ВИДЕАТА
КОЛКУ СЕ ЗАДОВОЛНИ ЛУЃЕТО и КАДЕ ГИ НОСАТ СВОИТЕ УНИШТ...

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 08.07.2015
OVATION studio- EDINSVENI vo MK---SITE uslugi na EDNO mesto

____НАПОМЕНА ------ ВНИМАВАЈТЕ КАДЕ ГИ НОСИТЕ ВАШИТЕ УРЕДИ ЗА АМАТЕРИТЕ ДА НЕ ГИ УНИШТУВААТ И СЕ УЧАТ НА НИВ____
ВИДЕТЕ ГИ СЛИКИТЕ И ВИДЕАТА
КОЛКУ СЕ ЗАДОВОЛНИ ЛУЃЕТО и КАДЕ ГИ НОСАТ СВОИТЕ УНИШТ...

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 08.07.2015
GPS navigacija za ANDROID telefoni/tableti + satelit FIX

НАЈНИСКИ ЦЕНИ , ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ , БРЗА-СИГУРНА-ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА
7 ГОДИШНО ИСКУСТВО и 3700 ЗАДОВOЛНИ КЛИЕНТИ

▀▄▀▄▀ОВАТИОН студио▀▄▀▄▀ www.ovationstudio.yolasite.com

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.07.2015
***3*** PATI PONISKI ceni - SITE GPS navigacii za SITE uredi

НАЈНИСКИ ЦЕНИ , ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ , БРЗА-СИГУРНА-ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА
7 ГОДИШНО ИСКУСТВО и 3700 ЗАДОВOЛНИ КЛИЕНТИ

Професионални студија во Битола и Скопје--Опремени со НАЈнова опрема--Kадар о...

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.07.2015
OVATION studio -SITE GPS navigacii za SITE uredi

НАЈНИСКИ ЦЕНИ , ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ , БРЗА-СИГУРНА-ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА
7 ГОДИШНО ИСКУСТВО и 3700 ЗАДОВOЛНИ КЛИЕНТИ

▀▄▀▄▀ОВАТИОН студио▀▄▀▄▀ www.ovationstudio.yolasite.com

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.07.2015
Samsung galaxy s3

Prodavam samsung galaxy s3 mnogu malku koristen skoro kupen no bez nitu edna grebnatinka zashtitna folija na ekranot i maska so najnov operstiven sistem kontakt broj 076-345-350

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2015
HTC DESIRE X, BEL, ODLICNO SOCUVAN, MALKU KORISTEN, POVOLNO!

HTC DESIRE X, BEL, ODLICNO SOCUVAN, BESPREKORNA SOSTOJBA, KOMPLETNO OPREMEN, ODLICEN BEATSAUDIO ZVUK, FUTROLA,MALKU KORISTEN, NA ONE MREZA!

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2015
Продавам Samsung Galaxy S5 копија

Продавам Samsung Galaxy S5 копија, користен помалку од месец. Тел. 072/243-776

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.07.2015
PRODAVAM TELEFONI ZA DELOVI

Se prodava Sony Ericsson W395 (site delovi se ispravni osven mikrofonot za komunikacija I nekolku grebnatini na ekranot)
Motorola RAZR V3i (maskata e raspadnata, drugite delovi se vo red)
Cena po...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка