Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Samsung galaxy s3

Prodavam samsung galaxy s3 mnogu malku koristen skoro kupen no bez nitu edna grebnatinka zashtitna folija na ekranot i maska so najnov operstiven sistem kontakt broj 076-345-350

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2015
HTC DESIRE X, BEL, ODLICNO SOCUVAN, MALKU KORISTEN, POVOLNO!

HTC DESIRE X, BEL, ODLICNO SOCUVAN, BESPREKORNA SOSTOJBA, KOMPLETNO OPREMEN, ODLICEN BEATSAUDIO ZVUK, FUTROLA,MALKU KORISTEN, NA ONE MREZA!

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2015
Продавам Samsung Galaxy S5 копија

Продавам Samsung Galaxy S5 копија, користен помалку од месец. Тел. 072/243-776

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.07.2015
PRODAVAM TELEFONI ZA DELOVI

Se prodava Sony Ericsson W395 (site delovi se ispravni osven mikrofonot za komunikacija I nekolku grebnatini na ekranot)
Motorola RAZR V3i (maskata e raspadnata, drugite delovi se vo red)
Cena po...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.07.2015
i-phone 4s

Se prodava i-phone 4s never lock maximalno sochuvan kako nov!

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 30.06.2015
Продавам мобилен телефон HTC Desire 310

Се продава итно и ефтино HTC Desire 310 скоро една година користен.
-Android / HTC BlinkFeed
-1,3 GHz , guad-core CPU
-Memory 4GB / RAM 1G

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2015
Apple iphone 6,samsung galaxy s6 (Whatsapp +2348171233620)

Рекламные скидки!!!
* Купить 2 получить 1 бесплатно
* Купить 5 получить 2 бесплатно

Цена:250 €

Валандово
 

Објавен на: 21.06.2015
Galaxy S2

Se prodava Galaxy SII vo odlicna fizicka i softverska sostojba. Nema nitu edna grebnatinka. Celo vreme e koristen pod zastitna folija i maska.
Tehnicki karakteristiki:
Android version:4.1.2
8 MP...

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 19.06.2015
se prodava ili zamenuva

htc desire a8181 vo odlicna sostojba

Цена:1.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.06.2015
{WHATSAPP:: 2348069638919} s6,s6 edge,s5,iphone 6,6 plus,5s,ps4,HTC M8,Sony Xperia Z3

SAMSUNG S6/EDGE $500, APPLE IPHONE 6 $400, APPLE IPHONE 5S $300, SAMSUNG S5 $300, SAMSUNG NOTE 4 $400, SONY XPERIA Z3 $350 (WHATSAPP:: +2348069638919)

PROMOTION BUY 2 GET 1 FREE + 30% DISCOUNT I...

Цена:250 ден.

Велес
 

Објавен на: 10.06.2015
HTC Wlidfire s

Prodavam htc wildfire s,boja crna dobro sochuvan raboti na site mrezi.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2015
prodavam Huawei Accend y300

Prodavam dobro sochuvan huawei accend y300 boja bela raboti samo na t-mobile .

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2015
prodavam Samsung gt s3350

Prodavam Samsung gt s3350 vo dobra sostojba.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2015
prodavam Samsung chat 357

Prodavam Samsung chat 357 nov seushte so folii na nego i voopshto nestavena baterijata vo nego ,glanc nov zemen na poeni od t-mobile.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2015
prodavam Samsung galaxy s7562 duos

Prodavam Samsung galaxy s7562 duos,raboti istovremeno na dvata broja,otkluchen na site mrezi vo top sostojba.

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2015
Телефон

Продавам телефон LG L50 користен само два месеци со две години гаранција

Цена:3.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 08.06.2015
Prodavam iPhone 4

Telefonot e so staklena zastita na ekranot, socuvan,so origianlen polnac i slusalki i gratis zastitna maska...so site aplikacii 3G WiFi Viber Skype FB snap insta ...cena po dogovor

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.06.2015
Buy New iPhone 6 and iPhone 6 Plus

Buy it now! The lowest price! Buy with Confidence

Warranty: 1 year from the manufacturer (Apple)
Condition: 100% brand new in original box factory

Цена:400 €

Скопје
 

Објавен на: 05.06.2015
Продажа Apple IPhone 6, iPhone 6 + Samsung Galaxy S6, Blackberry Porsche P'9981

Предложение! Предложение !! Предложение !!! Купить 2 получить 1 бесплатно и купить 5 получить 3 бесплатно ...

Все наши продукты поставляется в новые с комплектом принадлежностей и печатью на зав...

Цена:500 ден.

Берово
 

Објавен на: 03.06.2015
ПРОДАВАМ МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН IPHONE 4

IPHONE 4 донесен од Америка можност да се користат сите картички и мрежи телефон контакт 071 249355

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 29.05.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка