Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Битола

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
starini

prodavam stari keramicki ukrasi - mec katana replika,etno ukrasi,krstovi etno i drugo javete se ke se dogovorime 075 589 266-samo za seriozni antikvari

Цена:100 ден.

Битола
 

Објавен на: 24.10.2014

Цена:1.000 €

Битола
 

Објавен на: 15.11.2013
Stara ikona od bogorodica

Mnogu stara ikona 18x22 cm

Цена:3.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 15.11.2013
Sliki naiva maslo na staklo

prodavam 4 sliki naiva od hrvatski slikar S.Pongrac
Cena 200 e po prace

Цена:200 €

Битола
 

Објавен на: 15.11.2013
umetnicka slika (PAUN)

umetnicka slika maslo na platno (PAUN)

Цена:100 €

Битола
 

Објавен на: 03.11.2013
umetnicka slika (ROZDENIE HRISTOVO)

umetnicka slika (ROZDENIE HRISTOVO) maslo na platno 82x52cm

Цена:250 €

Битола
 

Објавен на: 03.11.2013
umetnicka slika

umetnicka slika maslo na platno (VENERA)

Цена:300 €

Битола
 

Објавен на: 03.11.2013
Слика женски акт

Продавам слика женски акт од 89та година од битолскиот уметник Бурник

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 27.04.2013
Umetnicki sliki

Izrabotka na ikoni i umetnicki sliki vo razni tehniki


Cena po dogovor

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 27.02.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка