Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Старо Посребрено лажиче за кафе, чаи

Продавам Старо Посребрено лажиче за кафе, чаи , со посвета како на сликата
цена, 200 ден.


Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.06.2013
Вазна со антички мотиви

Продавам Вазна со антички мотиви - ЛОВ керамика како на сликата
Цена 180 ден.


Цена:180 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.06.2013
ЕТНО КУКЛА

Продавам ЕТНО КУКЛА vo makedonska narodna nosija како на сликата visoka 23cm РАЧНА ИЗРАБОТКА 200 ден.


Info 02/ 2444-141/070 854-001

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.06.2013
СТАРА Вазна од Плаво стакло ITALY

Продавам СТАРА Вазна од темно Плаво стакло MURANO - ITALY , okeanic како на сликата ВО ИЗВОНРЕДНА ОЧУВАНА СОСТОЈБА
Visinata na vaznata e 18 cm

Цена 250 ден.

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.06.2013
Stara makedonska tkaenina

Продавам стара македонска ткаенина со димензии 99цм должина x 34 цм широчина МОТИВИТЕ СЕ ОД ИСТОЧНА МАКЕДОНИЈА
ПЛАТНОТО Е УНИКАТ !!!!!!!!!


Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2013
Tiffany lambi i vitraz paneli

Izrabotka na Tiffany Lambi i vitraz paneli za enterieri i eksterieri.

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.06.2013
Три уметнички слики - ИГУАНИ

Продавам 3 сликани игуани, сите се со иста димензија од 60х60 см. Сите три излегуваат од sидот 10 см, со што оставаат 3Д впечаток. Одлични се за секаков простор, впечатливи и уникатни. Оргинални и ...

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 01.06.2013
Декоративни уметнички слики од елитниот производител BIZART

Уникатната технологија на производство, масло на платно која вклучува рачна доработка, е најсофистицираниот начин на репродукција, која на сликите им дава изглед многу близок до оригиналот. Одличен...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.05.2013
Оргинал Вилерови гоблени

Продавам вилерови гоблени Тајната Вечера и Булки,
хитно,за сериозни купувачи ке се договориме за цената.

Цена:120.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.05.2013
prodavam stari fotoaparati

stari kameri amerika vo perfektna sostojba tel.077539739

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.05.2013

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2013

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2013
prodavam turska originalna mastilnica od 18 vek

vo originalna forma kraj na 18 vek tel.077539739

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2013
prodavam stari cupovi

tel.077539739

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2013

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2013

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2013
prodavam stara puska martinka od 1873 god.

martinka konjicka od 1873 god.pravena za turska konjicatel.077539739

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2013
prodavam turski star jatagan perfektno socuvan

turski mnogu star jatagan tel.077539739

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2013
prodavam stara truba od 19 vek

truba lovgiska kraj na 19 vek tel.077539739

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2013

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2013
Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.