Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam nudam 1000 evra za informacija

nudam 1000 evra za informacija ili za pronajdeni predmeti od grabezot vo antikvarnica antika vo karpos4 vo tc.antiko izvrsen pred eden mesec ivan tel.077539739 i 070810343

Цена:1.000 €

Скопје
 

Објавен на: 16.03.2014
sdfsdfsg

saffasffasfa

Цена:5.474.874 ден.

Радовиш
 

Објавен на: 14.03.2014
IKONI

IZRABOTUVAME IKONI PO NARACKA VO RAZLICNI DIMENZII PO ZELBA NA KUPUVACOT.TEHNIKATA SE SOSTOI OD: STAKLO,BOI,SRMA,STRASOVI.....CENA PO DOGOVOR!!!!!!

Цена:1 ден.

Штип
 

Објавен на: 13.03.2014
DEKORATIVNI SLIKI I FOTO NA PLATNO

Rzbudete ja fantazijata i bidete unikatni vo dekoriranjeto na prostorot.
Fotografiite i slikite na umetnicko platno zategnati na drvena podramka se hit vo svetot.
Osven sto so povolnite ceni se p...

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 12.03.2014
KUPUVAM PRODAVAM ANTIKVITETI KNIG I PLOCI

PRODAVAM RAZNI STARI PREDMETI KNIGI OD SITE OBLASTI I GRAMOFONSKI PLOCI STRANSKA MUZIKA I VRSAM OTKUP NA RAZNI STARI PREDMETI I KNIGI I PLOCI DOAGAM NA LICE MESTO ISPLATA VEDNAS

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.03.2014
DEKORATIVNI SLIKI NA PLATNO (CANVAS)

Razbudete ja fantazijata,bidete unikatni i dekorirajte vo sopstven stil
Slikite i fotografiite na umetnicko platno zategnati na drvena podramka se hit vo svetot.
Osven sto so povolnite ceni se pr...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.03.2014
VASITE FOTOGRAFII NA UMETNICKO PLATNO

sakate li svoite najdragi fotografii ili bilo koja omilena slika od internet,
da gi pretvorite vo vistinsko umetnicko delo. Ramislete za print na slikarsko platno.
Veruvajte ke izgledaat genijaln...

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 05.03.2014
SLIKI NA UMETNICKO PLATNO

sakate li svoite najdragi fotografii ili bilo koja omilena slika od internet,
da gi pretvorite vo vistinsko umetnicko delo. Ramislete za print na slikarsko platno.
Veruvajte ke izgledaat genijaln...

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 05.03.2014
SLIKI NA CANVAS PLATNO

sakate li svoite najdragi fotografii ili bilo koja omilena slika od internet,
da gi pretvorite vo vistinsko umetnicko delo. Ramislete za print na slikarsko platno.
Veruvajte ke izgledaat genijaln...

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 05.03.2014
SLIKI I FOTOGRAFII NA SLIKARSKO PLATNO

BILO KOJA VASA OMILENA SLIKA ILI FOTOGRAFIJA JA PRETVORAME VO UMETNICKO DELO ,IDEALEN PODAROK ZA SEKAKVA PRIGODA.DIMENZII KOI VIE KE GI POSAKATE. isporaka po kargo niz cela Makedonija. inf. 078 45...

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 05.03.2014
vilerov goblen

prodavam uramen vilerov goblen "svadbeno patuvanje"
prodavam uramen vilerov goblen "konji na poilo"


Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.03.2014
prodavam nudam 500evra nagrada za informacija

nudam500evra nagrada za sekoja informacija povrzana so grabezot na antikviteti vo antikvarnica antika vo karpos4 ili za pronajdeni predmeti tel.077539739 i 070810343

Цена:500 €

Скопје
 

Објавен на: 26.02.2014
ДАНДИ ПРОДУКЦИЈА ДООЕЛ - КОЧАНИ

Данди продукција ДООЕЛ од Кочани е основана на 23 Декември 2013 година со главно седиште во Кочани на Ул. Никола Вапцаров бр. 10 и преставништво во Скопје на Ул. Сава Ковачевиќ бр. 22 Општина Кисел...

Цена:1 €

Кочани
 

Објавен на: 25.02.2014
Кредитни нуди приватна

Здраво г-дин и г-ѓа
Оваа порака е наменета за поединците, сиромашните, или оние кои имаат потреба од специјални кредити да ги обноват своите животи.
сте во потрага за кредит или се подигне ваши...

Цена:1.000.000 €

Крива Паланка
 

Објавен на: 23.02.2014
Продажба на Уметнички слики

Продажба на уметнички слики

Цена:1.300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2014
Уникатни модни парчиња,аксесоари,додатоци-по ефтина цена

Миризливи врекички-40 ден
Пликоа за пари цилиндри и едноделни-50 ден
Украсни кутии за накит-100 ден.
Стегачи и шноли за коса-50 ден.

Цена:4.050.100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.02.2014
prodavam umetnicki sliki

slika maslo na platno dimenzija 120-80 /apstraktna umetnost/

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 28.01.2014
se prodava aparat citta 3

aparatot e vo odlicna sostojba ispraven e sve marka cita 3 opticka industrija ghetaldus zagreb (antikvitet)

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.01.2014
УМЕТНИЧКА СЛИКА

4. UMETNICKA SLIKA (ZELEN SO ZOLTO) DIMENZIJA 100X80

Цена:50 €

   

Објавен на: 09.01.2014
kutii za saati

kutii za saati zlatari i druga namena

Цена:20 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 09.01.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка