Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
OHRID-"VILA AMIGO",novi studija,cena povolna

Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plos...

Цена:350 ден.

Охрид
 

Објавен на: 01.09.2013
Privaten smestaj-novi studija "AMIGO" vo Ohrid,cena povolna !!!

Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plos...

Цена:350 ден.

Охрид
 

Објавен на: 31.08.2013
Smestaj-novi studija "AMIGO" vo Ohrid,cena povolna !!!

Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plos...

Цена:350 ден.

Охрид
 

Објавен на: 31.08.2013
Охрид-сместување,нови студија"AMIGO",цена поволна

Издавам нови двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во ...

Цена:350 ден.

Охрид
 

Објавен на: 30.08.2013
Приватно сместување-Охрид,нови студија "AMIGO",екстра цена

Издавам нови двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во ...

Цена:350 ден.

Охрид
 

Објавен на: 30.08.2013
Ohrid-privaten smestaj,novi studija "AMIGO",cena povolna

Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plos...

Цена:350 ден.

Охрид
 

Објавен на: 29.08.2013
Охрид-сместување,нови студија "AMIGO",екстра цена

Издавам нови двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во ...

Цена:350 ден.

Охрид
 

Објавен на: 29.08.2013
Apartmani Ristoski * * *

Se izdavaat 3 apartmani vo blizina na novata avtobuska stanica i blisku do centarot:
- Apartman 25m2(***) za 3 lica so spalna soba so terasa, LCD, kabelska, internet, celosno opremena kujna i kupa...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 29.08.2013
Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman za 2 lica. Apartmanot ima spalna soba so terasa, LCD, kabelska tv, internet, celosno opremena kujna i kupatilo. Ima i sopstven parking.
Podetalni informacii na facebook: Apartme...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 29.08.2013
Ekskluzivno smestuvanje vo Ohrid! Rezervirajte !!! Vonsezonski ceni!

Iskoristete go vasiot odmor vo Ohrid so prijatno smestuvanje. Sobite se na odalecenost 5 min do centarot na gradot,na tivko i mirno mesto, koe doprinesuva za vistinski prijaten odmor. Opremeni so t...

Цена:250 ден.

Охрид
 

Објавен на: 29.08.2013
Ohrid "VILA AMIGO",novi studija,cena povolna

Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plos...

Цена:350 ден.

Охрид
 

Објавен на: 29.08.2013
Издавам нови студија "AMIGO" во Охрид,цена поволна

Издавам нови двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во ...

Цена:350 ден.

Охрид
 

Објавен на: 29.08.2013
Privaten smestaj-novi studija "AMIGO" vo Ohrid,cena povolna

Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plos...

Цена:350 ден.

Охрид
 

Објавен на: 28.08.2013
Ohrid-privaten smestaj,cena povolna

Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plos...

Цена:350 ден.

Охрид
 

Објавен на: 28.08.2013
Ohrid-smestaj,cena povolna

Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plos...

Цена:350 ден.

Охрид
 

Објавен на: 28.08.2013
Апартман во строг центар на Охрид

Во строгиот центар на Охрид – комплекс стара автобуска,
на располагање ви стои комплетно опремен стан од 40 м2
со посебна спална соба, комплет опремена кујна, кабелска ТВ, интернет, тера...

Цена:7 €

Охрид
 

Објавен на: 28.08.2013
ДОЈРАН - Апартмани и соби по најниски цени - Повелете!!!

Почитувани, Хотел "ЈАКА" и оваа година е повторно со Вас!!!


Одвоете неколку дена и повелете во прекрасниот амбиент на хотел Јака и во преубавиот и топол Дојран.

Цена:399 ден.

Дојран
 

Објавен на: 27.08.2013
ХОТЕЛСКО сместување - ДОЈРАН!

Почитувани,

Ве покануваме да го поминете Вашиот одмор или викенд во прекрасниот и препороден топол Дојран, а притоа да не трошите време и нервози за барање сместување за Вас и Вашите најмили.
Н...

Цена:399 ден.

Дојран
 

Објавен на: 27.08.2013
Сместување во ДОЈРАН - НАЈНИСКИ цени!!!

Почитувани, Хотел "ЈАКА" и оваа година е повторно со Вас!!!
Повелете, поминете мирни и релаксирачки денови во прекрасниот мирен Дојран!

Ноќевање за повекeдневен престој- 399ден. - за...

Цена:399 ден.

Охрид
 

Објавен на: 27.08.2013
ДОЈРАН - Хотел БЕТОН - На градска плажа !

Драги гости, драги пријатели и пријателки!

Ве покануваме да го поминете вашиот одмор, викенд или обичен ден во топлиот Македонски бисер ДОЈРАН и тоа не било каде, туку во убавиот и пријатен амби...

Цена:499 ден.

Дојран
 

Објавен на: 27.08.2013
Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.