Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Скопје

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
МЕЕТАЛНИ КРЕВЕТИ-2- НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО 30%

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ ПРОИЗВЕДЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ
КУПИ ЕДНАШ ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.10.2014
МЕЕТАЛНИ КРЕВЕТИ-1-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО30%

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ ПРОИЗВЕДЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ
КУПИ ЕДНАШ ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.10.2014
prodavam jogi dusek koristen 160 x 190

prodavam jogi dusek, orginal na meblo koristen 160 x 190

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.10.2014
Izrabotka na kristalni lusteri

Изработуваме кристални лустери кои перфектно ќе го оплеменат вашиот простор. Верски храмови, цркви, џамии, хотели, ресторани и други индивидуални објекти.

Монтирани лустери во преку 200 објекти ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.10.2014
МЕТАЛНИ КРЕВЕТИ-1- НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО30%

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ КУПИ ЕДНАШ ГО ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2014
МЕТАЛНИ КРЕВЕТИ-4-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО 30%

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ КУПИ ЕДНАШ ГО ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:12 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2014
МЕТАЛНИ КРЕВЕТИ -3- НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ КУПИ ЕДНАШ ГО ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2014
МЕТАЛНИ КРЕВЕТИ -2- НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО 30%

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ КУПИ ЕДНАШ ГО ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2014
МАТАЛНИ КРЕВЕТИ -1- НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО30%

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ КУПИ ЕДНАШ ГО ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2014
Продажба на метални кревети брачни и единечни

Модели на метални кревети за разубавување на Вашата спална соба. Безвременски квалитет и дизајн, по достапни цени!
За квалитетен и мирен сон....
Со доживотна гаранција и беспрекорен квалитет...
...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.09.2014
METALNI STOLOVI I MASI

PROIZVEDUVA FIRMA FENIKO2000 BOGDANCI
KUPUVJTE MAKEDONSKI PROIZVODI

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.09.2014
Продажба на метални маси и столици

Производство и продажба на метални маси и столици за сите видови простории: кафани, кафичи, сендвичари, игротеки, дворови, тераси, кладилници и секаде каде што ќе посакате. Достапни цени и загарант...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.09.2014
PRODAVAM KREVET

POVOLNO PRODAVAM KREVET

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.09.2014
PRODAVAM NOVI SEDECKI GARNITURI

Edna ge-garnitura/eko koza-stof/; trosed so mehanizam za spustanje siv stof; trosed/eko koza-stof; taburet masicka/ eko koza

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.09.2014
Prodavam star stilski mebel od masivno drvo so drvorez.

Komoda so 2 vrati.
Komoda so 2 vrati i 4 fioki.
Vitrina so 2 fioki.
2 zasebni kredenci vo komplet.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.08.2014
ZIDNI POLICI

Prodavame zidni polici neupotrebuvani

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 18.08.2014
Продавам 4 прозори и една врата

Продавам 4 прозори, рамки и стакло, и една врата. Една од рамките е скршена.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.08.2014
Изработка, мебел, кујни + лизг. плакари ++++

ИЗРАБОТKA НА КУЈНИ ,ОД ИДЕА ДО РЕЛИЗАЦИЈА, СТАНДАРДНИ ИЛИ ЛУКСУЗНИ, ПЛАКАРИ- СО ЛИЗГАЧКИ (СО ТИВКО ЛИЗГАЊЕ И ДОЛГА ЕКСПЛОАТАЦИЈА ) И ОБИЧНИ ВРАТИ, ДЕТСКИ СОБИ, КОМОДИ, КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ......

Цена:11 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.08.2014
Nov neupotrebuvan tepih 2.5x3.5

Prodavam nov neupotrebuvan tepih 2.5x3.5m

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 29.07.2014
KLUPI MASI CARDACI TENDA

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN TENDA ZA NAD GROB ILI SPOMENIK H...

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 23.07.2014
Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.