Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Скопје

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Трпезарија, поволно

Продавам трпезариска маса со 6 столици и витрина

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 26.10.2014
Продавам трпезариска маса од JYSK

Стаклена трпезариска маса со метални ногарки купена од JYSK пред 4 години.

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.10.2014
prodavam krevet za masaza

krevetot e nov naracan od stranstvo mnogu e lesen za mestenje i prenesuvanje na rasklopuvanje, koristen e samo edas,so nego idat site dodatoci kako navlaki,potpirac za glava i ostanati pomagala.

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 24.10.2014
Izrabotka na vnatresni vrati

Производство на внатрешни(ентериерни) врати по мерка
Што значи нема кршење нема штемување, целиот производ е наше производство и сме независни од сите димензии.Доагаме зимаме мерки на вашиот прост...

Цена:120 €

Скопје
 

Објавен на: 23.10.2014
КРЕВЕТИ НА СПРАТ НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО 30%

произведува фенико2000 богданци
КРЕВЕТИТЕ СЕ ИЗРАБОТЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ
КУПИ ЕДНАШ ИМАШ ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.10.2014
ЕДИНЕЧНИ КРЕВЕТИ НАМАЛЕНИ ЦЕНИДО 30%

произведува фенико2000 богданци
КРЕВЕТИТЕ СЕ ИЗРАБОТЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ
КУПИ ЕДНАШ ИМАШ ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.10.2014
БРАЧНИ КРЕВЕТИ-2- НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО30%

произведува фенико2000 богданци
КРЕВЕТИТЕ СЕ ИЗРАБОТЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ
КУПИ ЕДНАШ ИМАШ ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.10.2014
ИЗРАБОТКА НА КУЈНИ , ЛИЗГАЧКИ ПЛАКАРИ

ИЗРАБОТKA НА КУЈНИ ,ОД ИДЕА ДО РЕЛИЗАЦИЈА, СТАНДАРДНИ ИЛИ ЛУКСУЗНИ, ПЛАКАРИ- СО ЛИЗГАЧКИ (СО ТИВКО ЛИЗГАЊЕ И ДОЛГА ЕКСПЛОАТАЦИЈА ) И ОБИЧНИ ВРАТИ, ДЕТСКИ СОБИ, КОМОДИ, КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ......

Цена:11 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
masicki ikea

masicki crni i beli 55x55 610 den

masicki breza 55x55 830 den

Цена:10 €

Скопје
 

Објавен на: 09.10.2014
prodavam pokuknina

spalna trpezarija dnevna

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.10.2014
МЕЕТАЛНИ СТОЛОВИ И МАСИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
СТОЛОВИТЕ И МАСИТЕ СЕ ПРОИЗВЕДЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ
КУПИ ЕДНАШ ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.10.2014
МЕЕТАЛНИ КРЕВЕТИ-4- НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО 30%

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ ПРОИЗВЕДЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ
КУПИ ЕДНАШ ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.10.2014
МЕЕТАЛНИ КРЕВЕТИ-3- НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО 305

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ ПРОИЗВЕДЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ
КУПИ ЕДНАШ ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.10.2014
МЕЕТАЛНИ КРЕВЕТИ-2- НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО 30%

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ ПРОИЗВЕДЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ
КУПИ ЕДНАШ ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.10.2014
МЕЕТАЛНИ КРЕВЕТИ-1-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО30%

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ ПРОИЗВЕДЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ
КУПИ ЕДНАШ ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.10.2014
prodavam jogi dusek koristen 160 x 190

prodavam jogi dusek, orginal na meblo koristen 160 x 190

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.10.2014
Izrabotka na kristalni lusteri

Изработуваме кристални лустери кои перфектно ќе го оплеменат вашиот простор. Верски храмови, цркви, џамии, хотели, ресторани и други индивидуални објекти.

Монтирани лустери во преку 200 објекти ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.10.2014
МЕТАЛНИ КРЕВЕТИ-1- НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО30%

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ КУПИ ЕДНАШ ГО ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2014
МЕТАЛНИ КРЕВЕТИ-4-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО 30%

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ КУПИ ЕДНАШ ГО ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:12 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2014
МЕТАЛНИ КРЕВЕТИ -3- НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ КУПИ ЕДНАШ ГО ИМАШ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2014
Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.