Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
OVATION studio -GPS navigacija za PNA/PDA uredi

НИСКИ ЦЕНИ , ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ , БРЗА-СИГУРНА-ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА
6 ГОДИШНО ИСКУСТВО и 3000 ЗАДОВOЛНИ КЛИЕНТИ
Oдсега можете да не контактирате и преку ЗЛАТНА КНИГА

Цена:200 ден.

Битола
 

Објавен на: 25.03.2015
OVATION studio -GPS navigacija za 1DIN i 2DIN uredi (za avtomobili)

+++ NAPOMENA:
__OD DRUGITE GRADOVI VO MAKEDONIJA PRED DA DOAGATE VO BITOLA ,POZELNO E DA SE JAVITE ZA INFORMACIJA I REZERVIRATE TERMIN__

НИСКИ ЦЕНИ , ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ , БРЗА-СИГУРНА-ПРОФЕСИО...

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 25.03.2015
OVATION studio -GPS navigatori MAPI - SOFTVER - DEKODIRANjE

____НАПОМЕНА ------ ВНИМАВАЈТЕ КАДЕ ГИ НОСИТЕ ВАШИТЕ УРЕДИ ЗА АМАТЕРИТЕ ДА НЕ ГИ УНИШТУВААТ И СЕ УЧАТ НА НИВ____
ВИДЕТЕ ГИ СЛИКИТЕ И ВИДЕАТА
КОЛКУ СЕ ЗАДОВОЛНИ ЛУЃЕТО и КАДЕ ГИ НОСАТ СВОИТЕ УНИШТ...

Цена:200 ден.

Битола
 

Објавен на: 25.03.2015
OVATION studio-NOVI GPS uredi 4.3-5-7 INCEN ekran- KAMIONSKI

NAPOMENA !!!
-Vgradenite mapi i softver se ORIGINALNI so MAKEDONSKO meni i tocnost 98%
-Ostanatite nudat krakuvani mapi i softver KOPIJA od internet so SRPSKO/HRVATSKO meni i tocnost SAMO 60%

Цена:4.500 ден.

Битола
 

Објавен на: 25.03.2015
Trimble CFX-750 & EZ Steer's

control robotic surveying trimble sps930 complete kit package with s8 and s6

Free Shipping Trimble 5800 5700 Gps L1 L2 Rtk Set Base & Rover Hpb-450 Radio

Цена:46.947 ден.

Струмица
 

Објавен на: 18.03.2015
СЕ ЗА ВАШИТЕ GPS УРЕДИ !!!

За сите видови на GPS навигации, за мобилни телефони и таблети, за фабрички вградени навигации во возила и портабл навигации вршиме:
- Инсталација на мапи
- Инсталација на софтвер

Цена:299 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2015
GARMIN мапи!!

Возете безгрижно со најновите мапи за Европа за сите Garmin GPS уреди.
Картата за Европа во својата последна верзија, претставува најпокриената патна карта за Европа на пазарот. Картата вклучува 9...

Цена:299 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2015
НАВИГАЦИЈА за МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН и ТАБЛЕТ !!

Доколку сакате вашиот мобилен телефон или таблет да го претворите во моќна навигација, тогаш сте на вистинското место!
iGO најдобрата навигација за мобилни телефони и таблети од сега достапна и во...

Цена:299 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2015
Prodavam GPS Navigacija PRIVILAGE 50FM

Prodavam GPS Navigacija PRIVILAGE 50FM
5"( 12.7cm) TFT Touch screen
MP4 Player,MP3 Player,e-Book, Photo album FM transmitter
internal memory 4GB

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.07.2013
GPS Navigator za kola ili kamion.

Se prodava gps navigator so novi mapi za evropa i celiot balkan,ima srpsko meni i mnogu drugi.

Цена:50 ден.

Охрид
 

Објавен на: 06.07.2013
itno prodavam

BUSOLA M53 (JNA) NOVA

Цена:25 €

Скопје
 

Објавен на: 27.05.2013
Garmin GPS navigacija

GARMIN nuvi 255w navigacija, site novi detalni mapi od cela evropa i usa+ adria - 4gb sd.Extra sucuvana kupena 2011

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2013
GPS navigacia na GPS uredi Mobilki Lap top i se okolu GPS

SE OKOLU GPS - UREDI ZA NAVIGACIJA

-prodazba na GPS uredi
-Sreduvanje na softver na GPS uredi

Цена:150 ден.

Битола
 

Објавен на: 29.03.2013
GPS uredi navigacija Mapi ...

Se prodavat novi GPS uredi za navigacija: 4.3; 5; i 7 inc So najnovi mapi IGO; Garmin. Navteq itn..

5 inc - 4900 den.
7 inc - 5900 den.

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 16.09.2012
Sudski prevod na programa od mashinski fakultet-angliski jazik

Ovlasten sudski preveduvach nudi izraboten prevod na programata od Mashinski fakultet-87str , zaveren so pechat za sudski prevod-povolno

Цена:100 €

   

Објавен на: 03.06.2012
Blackberry Porsche Design 9981 Apple Ipad3 4G + Wi-Fi Ultra

RIZKALLA MOBILE STORE

Please note: All our Blackberry are brand new made by RIM INC company in CANADA HUNGARY MEXICO,and can be used with any SIM card. No activation required (check carrier freq...

Цена:500 ден.

Дојран
 

Објавен на: 12.04.2012
GPS Navigacija Garmin NUVI 1200

NAvigacijata gi ima najnovite MAPI Adria ROUTE 2.9 Koristena 1 mesec na TAXI. Garancija 1 godina
075743882
077743213
070628310

Цена:5.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.01.2012
Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.