ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава стан 79м2 во Влае

Се продава нов невселуван стан на трет спрат во населба Влае, позади Тинексот, ул. Пресека бр. 43.
Локација опкружена со игралишта, училиште, градинка и маркети, близина на кеј за релаксирани прош...

Цена:70.000 €

Скопје
79 m2
3 соби
3 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 22.06.2017
Stan vo Gjorce P. 50m2,odlicno iskoristen prostor

Станот се наоѓа во релативно нова зграда на мирна локација со 4 ката, на 4ти кат, не е под кров, има плоча и прави ѕидови. Внатрешен простор 47м2 + 3м2 балкон + 7м2 подрум + паркинг пред зграда со ...

Цена:39.800 €

Скопје
50 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 20.06.2017
Одличен фамилијарен стан

Стан во населба Ѓорче Петров, со имотен лист. Квадратура 87м2 и подрум 7м2.
Станот е на трети спрат и излегува на две фасади, со прекрасен поглед и во близина на преубава природа. Лифт нема.
Одл...

Цена:53.000 €

Скопје
87 m2
3 соби
3 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 20.06.2017
Се продава стан од 58м2 во Топанско Поле

Се продава невселен нов стан од 49.6m2 + 8.2m2 , во нова зграда во Топанско Поле. Зградата е ново градба и се наоѓа на ул"Лазар Трпковски" во непосредна близина на основното училиште Рајк...

Цена:По договор

Скопје
58 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.06.2017
Се изнајмува стан во Дебар Маало ( до Вардар Мебел)

Станот се наоѓа на преубава мирна локација во централно градско подрачје во Дебар Маало, на улица Алберт Ајнштајн бр.7 (веднаш до Вардар Мебел), на втори кат со лифт.

Површината на станот изнесу...

Цена:По договор

Скопје
67 m2
2 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.06.2017
Се изнајмува луксузен стан на Водно

Станпт се наоѓа на преубава мирна локација во централно градско подрачје, населба Водно, на улица Партениј Зографски бр.40.

Има комплетно хортикултурно уреден двор од 150м2 на самата падина на ...

Цена:По договор

Скопје
140 m2
5+ соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 19.06.2017
Студиа за семејства и парови

Мини апартмани - студиа за семејства и парови

Сместувачкиот комплекс е лоциран на ул. "Марко Нестороски" 37Б, помеѓу главната автобуска станица (на растојание oд 450 m) и Охридска Б...

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 19.06.2017
Villa Koceski - Pestani

Izdavam apartmani vo Pestani na 50m. od ezeroto so golem dvor vo tivka i zelena okolina. Apartmanite se opremeni so posebni toaleti, komplet mini kujni, WI-FI,TV , parking , terasi so draperi....

Цена:8 €

Охрид
 

Објавен на: 18.06.2017
Apartmani Pavlovski Ohrid

Апартманите и соби Павловски се наоѓаат на самиот брег на Охридското езеро (на шеталиштето).
Иако се наоѓаме во самиот центар на градот, ви нудиме мир и тишина за пријатен одмор.

Располагаме с...

Цена:450 ден.

Охрид
 

Објавен на: 18.06.2017
Prodavam Stan vo Radisani Skopje

Prodavam Stan vo naselba Radisani Skopje,50m2 1 Kat,zapadna strana,so terasa i podrum,na prviot vlez vo naselba na ul.Radisanska

Цена:30.000 €

Скопје
50 m2
2 соби
1 кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 17.06.2017
продавам стан од 51м2 во Порта Влае

Стан во одлична состојба на 2 кат Порта Влае од 41м2 внатрешна површина + 10м2 тераса со централно парно и 2 лифта, паркинг, дневна трпезарија кујна тоалет и спална соба. Наде моб 070689894 и Нико...

Цена:43.000 €

Скопје
51 m2
2 соби
2 кат
Паркет
Клима

Објавен на: 16.06.2017
Се продава барака во населба Лисиче

Се продава барака во населба Лисиче, плац 370 м2 бруто површина и површина за градење 123 м2 на убава локација на улица Црноризец Храбар, позади бензиската Макпетрол , со целосна регулирана докумен...

Цена:78.000 €

Скопје
370 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 16.06.2017
Stan vo Zelezara

Се продава стан во населба Железара од 75 м2 во близина на здраствен дом Железара, Ремедика и рекреативен центар Гази Баба. Станот има голема дневна соба со трпезарија, кујна, една спална соба, гол...

Цена:60.000 ден.

Скопје
75 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 15.06.2017
Ohrid 140m2 dukjan-prodavam ili davam pod naem

Prodavam ili davam pod naem deloven prostor 140m2 vo zgrada na prizemje, vo centarot na Ohrid, vo mirna ulicka Dejan Vojvoda, pozadi Ohridska Banka. Visina do plafon 5m. Odlicen e za: restoran, pek...

Цена:120.000 €

Охрид
140 m2
Плочки
 

Објавен на: 14.06.2017
apartman za turisti

se izdava apartman vo krusevo,so kujna,kupatilo,internet,DTV

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 13.06.2017
Стан во строг Центар

Се продава стан во строг Центар кој се наоѓа позади хотел "Бест Вестерн" (поранешен Турист), веднаш над "Матица" а гледа на плоштад Вмро и ТЦЦ Плаза (поранешно Беко). Станот е ч...

Цена:95.000 €

Скопје
69 m2
4 соби
3 кат
Ламинат
Празен
 

Објавен на: 12.06.2017
Prodavam mesto Parcela 3645/0 kisela voda

SE PRODAVA MESTO , MOZE I DA SE PODELI .
Mesto od bulevar UL.Boris Trajkovski 100 m .

Cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 12.06.2017
Продажба на стан од 47m2 и гаража во Расадник

Се продава стан во Кисела Вода (Расадник) со површината 47m2 за 42500 ЕУР. Станот има нов ламинат, вграден плакар од Акрон, клима уред и остава на тераса преградена со алуминиумска роло-врата. Kонт...

Цена:42.500 €

Скопје
47 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.06.2017
Se izdava komplet namesten stan

Komplet namesten i opremen stan

Цена:По договор

Скопје
77 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.06.2017
Stan vo kuka vo Gjorce Petrov

Sloboden stan 55m2 vo samostojna kuka. Stanot e namesten, 2 sobi, kujna, kupatilo so kada, bojler i masina za alista. Orijentacija istok-jug, so golemi balkoni na tie strani. Golem parking prostor ...

Цена:10.000 ден.

Скопје
55 m2
2 соби
1 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 06.06.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка