ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
финансиски услуги

Здраво Сер / Madam , Вие се потребни пари заеми меѓу поединците да се справат со финансиски тешкотии за конечно да се скрши застојот кои предизвикуваат банките, преку отфрлање на вашата апликација ...

Цена:10 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 23.10.2013
Нудат заеми меѓу поединците во 72 часа.

Добивање легитимен заем отсекогаш биле голем проблем за
корисник со финансиска потреба.
Прашањето на кредит и безбеден трансфер на пари
нешто што клиенти се повеќе се загрижени и

Цена:10 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 17.10.2013
Заем за финансирање

Здраво,По националниот финансиската криза во светот, Г-ѓа Nathalia DEPREZ мене, жените во случаите навлезе обемот грди лице. Имам добри црниот дроб нудат готовински заеми на поединци, постои итна п...

Цена:11 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 26.09.2013
Договорот за заем

Оваа најава беше на локацијата на сите свои world.For
биде добро, ти се молам да изгубите неколку моменти и ги чита
внимателно овој annonce.Avez сте биле одбиени (д) од страна на многу banqu7es...

Цена:По договор

Демир Хисар
 

Објавен на: 02.09.2013
Финансирање на секој проект брза и итна (заем)

Сте заглавени, е забрането до банката и да не се во корист на банките или е подобро да имаш еден проект и треба финансирање, лоша кредитна или

требаат пари
да плаќаат сметки, кирија, пари за да...

Цена:1 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 31.07.2013
понудата на кредити помеѓу одредени

Дали се поединец или други, ќе мора да се грижи за вашите проекти повеќе отколку што се грижат за вас за проценети на € 1.580000 бизнис жена наследник на наследство кое раководи со финансискит...

Цена:По договор

Демир Хисар
 

Објавен на: 09.07.2013
Брзи кредитни помеѓу одредени


Имам капитал кој ќе се користи за доделување посебни кредити краток и долг рок се движат од 1.500 € до 3.500.000 € за секој сериозен лицето кое бара заем. 2% камата годишно според сумат...

Цена:По договор

Демир Хисар
 

Објавен на: 04.07.2013
заем понуда брз и сигурен


МЕЃУ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА заем
Нудам заеми за сите искрени и чесни луѓе кои имаат потреба. Можам да позајми 10 милиони евра од 15000 € уште повеќе знаејќи дека ние сме особено мојата каматна с...

Цена:По договор

Демир Хисар
 

Објавен на: 04.07.2013
Понудата на кредити помеѓу одредени сериозни

Здраво г-дин и г-ѓа
Дозволете ми да ве контактираме во овој ден. Јас би сакал да ве известам дека јас сум поединец кој
обезбедува финансиски заеми да им помогне на луѓето во неволја. Ние не сме б...

Цена:1 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 29.06.2013
Финансиска помош помеѓу одредени брза

Финансиска помош помеѓу одредени брза 72 часа
Добар ден,
Дали сте во потрага за ресурси или да се подигне вашиот бизнис или проект или купи куќа? И, за жал, банката ќе бараат многу услови. Јас су...

Цена:5 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 07.06.2013
Пурс


Интернетот нуди кредити треба да се земе со голема претпазливост.
Па бидете внимателни со приватните кредитори
Помош може да се смета за целосна нож беше

Цена:1 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 05.06.2013
Нудат на заем помеѓу 72h особено сериозни


сте во потрага за финансирање за вашиот бизнис или подобрување на
е реализација на еден проект, купи стан, но
За жал, банката го прашува дека условите се incapbles

Цена:12 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 02.06.2013
Apple iPhone 5 64GB (Black and White) unlocked

Email: razeek_ali@yahoo.com
Email: razeek_ali@outlook.com

BlackBerry Z10 16GB

Цена:350 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 29.04.2013
FS: Canon EOS 5D Mark III, Nikon D700 D SLR, Canon and Nikon Lenses

We are sales and exporter of cameras and lenses equipment with different ranges of Electronic, we are a legitimate company. We deal on all New brands and models of Digital Cameras, Lenses, Mobile P...

Цена:800 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 08.04.2013
FS: Blackberry Z10, Apple iPhone 5, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4

We are great dealers in all forms of costumer's electronics, we sell both in bulk and single units,We have been providing large and low quantity of mobile phones and PDA worldwide.Our mission:...

Цена:800 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 08.04.2013
2013 BMC GRANFONDO GF01 ULTEGRA BIKE(www.mandiri-cycles.com)

Frame
TCC with Angle Compliance HM Carbon
Fork
BMC Compliance Fork, Carbon w/TCC

Цена:2.537 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 13.03.2013
HP Envy 17 3D 17t-3200 2.90-3.80GHz i7-3920XM 16GB 256GB SSD + 1TB Blu-Ray..1500euro

LINK TECHNOLOGY LIMITED is a Pioneer Apple and HP dealer and our product comes with 2 years international warranty at affordable price.

---------- LINK TECHNOLOGY LIMITED ® -----------

Цена:1.500 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 09.03.2013
Flexifoil Sting 2 (II) Power Kite http://point-cycles.com

POINT CYCLES is located in Medan, Indonesia.
Company is working in General business business activities.
Visit our company website for more information about us : http://www.point-cycles.com

Цена:По договор

Демир Хисар
 

Објавен на: 19.02.2013
Brand New:: Samsung Factory 55" UN55C9000 240Hz 1080p 3D LED HDTV

Whole Sales Mall

We sell all brand new models of television sets at very cheap price with complete accessories. We are good / great in selling to bulks buyers and also individuals buyers.

Цена:400 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 04.02.2013
Монета од античко време

8-9 грама, бакар.

Цена:По договор

Демир Хисар
 

Објавен на: 30.01.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка