Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Име
Nov ednosoben stan na Juzen Bulevar

Agencija Impuls iznajmuva nov ednosoben stan od 34 m2, na Juzen Bulevar, nenamesten, so centralno greenje, na 3 kat, so lift.

Kontakt Sara 070 274 423

Цена:200 ден.

Скопје
34 m2
1 соба
3 кат
Парно греење
Лифт

Објавен на: 11.11.2014
Se izdava nov 2-sob namesten stan-Novo Lisice

Sifra: А7682
Se izdava stan vo Novo Lisice, 42m2, prizemje, vo nova zgrada . Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba, 1 banja, terasa. Stanot e komplet namesten so nov...

Цена:200 €

Скопје
42 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 07.10.2014
Regler regulator YAMAHA YZF R1 2002-2012 OEM 5JW-81960-00-00

Regler regulator YAMAHA YZF R1 2002-2012 OEM 5JW-81960-00-00

Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
...

Цена:По договор

2004
Скопје
 

Објавен на: 07.10.2014
Se izdava atraktiven dukjan vo GTC,Skopje 202 m2

Se izdava atraktiven dukjan vo GTC, Skopje na prv sprat od 202 m2 (poranesna Tkanina) vednas nad TMobile. Isto taka postoi moznost dukjanot da bide delliv. Cena 12EUR od m2.

Se izdava i magacin ...

Цена:2.424 €

Скопје
202 m2
 

Објавен на: 07.10.2014
Stator kalemi YAMAHA YZF R6 2003-2005 ElectroSport OEM 5SL-81410-00-00

статор (калеми) Stator ElectroSport YAMAHA YZF R6 2003-2005 OEM: 5SL-81410-00-00

Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна...

Цена:По договор

2004
Скопје
 

Објавен на: 07.10.2014
LUX STAN KAJ SOBOREN HRAM

IMPULS AGENCIJA IZDAVA NOV, NEVSELUVAN LUXUZNO OPREMEN STAN SO NOV NEKORISTEN MEBEL, 75M2, 3 SOBI, GREENJE NA PARNO, 6/7 KAT SO LIFT, KOMPLETNO OPREMEN SO POKUKJNINA I LCD TV...
CENA 650EUR

Цена:600 €

Скопје
75 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 11.11.2014
PRODAVAM SONY E1

Prodavam Sony E1 nov pod garancija na vip.Ima nova silikonska maska na nego.Odlicen telefon za ovie pari,nema da pogresite.Barajte me na 070-541-761 saso

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.10.2014
prodavam telefon LG L5 (Bel)

Telefonot e koristen 1god i 9meseci,ima uste 3 meseci garancija.kupen vo VIP i raboti besprekorno

Цена:2.950 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.10.2014
издавам дукан

издавам дукан /деловен простор на ул.Пандил Шишков, Населба Аеродром (во близина на бензиската пумпа на макпетрол)

Цена:5.000 ден.

Скопје
30 m2
Плочки
 

Објавен на: 06.10.2014
gips karton I moleraj

Izrabotuvame plafoni,pregradni zidovi I se ostanato od gips karton I moleraj, krecime, gletuvame, lepenje tapeti so ili bez firma.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.10.2014
Ексклузивно: Стан во Аеродром (53 м2), Локација: Палма

Се продава стан во срцето на Аеродром, одалечен само 1 km од центарот на градот. Станот е со површина од 53 м2 (1 кат), и има централно греење. Локација: позади слаткарница Палма.

За повеќе инф...

Цена:52.300 €

Скопје
53 m2
2 соби
1 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 06.10.2014
ODLICNA PONUDA !!

Stan vo Novo Lisice, 95m2+4m2 podrum, 8/9 kat, so 3 spalni,golema dnevna,trpezarija,kujna,2 balkoni,
wc,kupatilo. Renoviran, bez vrati i prozori. Odlicen pogled kon Vodno i Skopska Crnagora.
Moz...

Цена:73.000 €

Скопје
99 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 06.10.2014
DOMIK IZDAVA NAMESTEN 2 SOB STAN VO CRNICE

Agencija Domik izdava namesten 2 soben stan vo Crnice vo nova zgrada, 44 m2 na treti kat, Cena 250 Evra - sifra 8585

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata ...

Цена:250 €

Скопје
44 m2
2 соби
3 кат
Наместен
 

Објавен на: 06.11.2014
Се издава во ДЕБАР МААЛО

шифра 6348 - Се издава стан во Дебар Маало, во близина на Зоолошката градина, 57м2, со посебна спална, на 3 кат, комплетно реновиран, наместен со нов мебел, вселлив

Цена:По договор

Скопје
57 m2
2 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 10.10.2014
Novi Iphone 6 i Iphone 6plus

Novi Iphone 6 i 6plus doaga so site dodatoci,unlocked za site mrezi,se pakuvani na originalno pakvanje so 12 meseci megunarodna garancija.. za poveke proizvodi posetete ne na hanselectronics@outloo...

Цена:600 €

Скопје
 

Објавен на: 06.10.2014
Се продава куќа во центарот на градот, прва зона

е продава куќа на ул. “Мара Јосифоска“ бр .40 веднаш до музејот. Куќата е на два спрата со по 67 метри квадратни, двор 16 метри квадратни. во дворот има просторија погодна за остава. мо...

Цена:По договор

Прилеп
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 12.10.2014
kratok prestoj garsonjera centar,short stay apartment

garsonjeri vo centar nad drzavna bolnica 10 minuti peski do ramstor,cista postelnina ,parking internet kablovska....diskretno mesto
short stay apartment, fully fitted, parking, internet, discreet ...

Цена:1.000 ден.

Скопје
30 m2
1 соба
Приземје
Ламинат
Наместен
 

Објавен на: 06.10.2014
Se izdava individualna kuka vo kapishtec!

Se izdava kuka vo naselba kapistec na ulica Vasil Gjorgov broj 36 Skopje,
suteren 120m2, prizemje i kat povrzani 272 m2. Suteren: dve sobi, peralna,
dve ostavi, wc, garaza pogodna za dve koli. ...

Цена:По договор

Скопје
368 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 06.10.2014
Нови станови КОЗЛЕ

Се продаваат новоизградени и вселливи станови во Козле, 80м2 и 112м2, дуплекси, на 3 кат, во мини зграда, висококвалитетна градба, добро организирани и комотни станови, со уредна документација, со ...

Цена:По договор

Скопје
80 m2
3 соби
3 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 06.10.2014
Ламела задна со федерчиња KYMCO Grand Dink 250, XCITING 250/300 CLUTCH drive plate assy oem 22300-KHE7-00-MTS 22300-KHE7-900 001

Ламела задна со федерчиња KYMCO Grand Dink 250, XCITING 250/300 drive plate assy oem: 22300-KHE7-00-MTS, 22300-KHE7-900, 00127965
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас...

Цена:По договор

2008
Скопје
 

Објавен на: 06.10.2014
Подреди по:
Име

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.