ИГРИ ЗА SONY PLAYSTATION 2 КОПИИ!!!

ЦЕНА: 50 мкд

ИГРИ ЗА SONY PLAYSTATION 2 КОПИИ!!!


Игри за Sony Playstation копии!!!
Имаме секакви игри од авантура до аркадни!!!
Имаме NFS,Tomb Raider,FIFA,PES,NBA,Burnout,Ben 10 и разни други игри!!!
Цената е 60 денари од игра,а доколку купите повеќе може да ви ги дадеме и по 50 ДЕНАРИ!!!
Исто така имаме игри кој се на обично CD, бидејќи има некој PS2 кој не примаат DVD!!!
Цената е НЕПОВТОРЛИВА!!!
Исто така се бавиме со продажба на:Јакни,Маици,Електроника,Видео игри и разни други работи!!!
Доколку сте заинтересирани:
пишете ни на e-mail: marko.maksimovski@yahoo.com
додадете не на Facebook: Triple M Sales
јавете ни се на: 070-891-177
Ви благодариме за подршката!!!Град:
Skopje
Телефон:
070891177
Објавен на:
15.06.2013

ЦЕНА: 50 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Marko Maksimovski
Град:
Skopje
Телефон:
070891177
Објавен на:
15.06.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

VIAGRA,KAMAGRA CIALIS - ORGINALNI PROIZVODI $$$ 077 801 142 $$$

KAMAGRA TABLETI 4×100 MG,TABLETITE SE SO OVOSHEN VKUS,SE LIZAT KO BOMBONI.KAMAGRA ORAL JELLY,7 KESICHKI SO OVOSHEN VKUS,SE SHMUKAAT.KAMAGRA SHUMECHI TABLETI,7 TABLETI SE RASTVARAAT VO CASHA V...

Цена:По договор


Објавен на: 26.02.2020
Графички нож Ideal 4205

Графички нож Ideal 4205 скоро нов, широчина на сечење 43 см. Многу малку употребуван, прво сечиво.

Цена:650 EUR


Објавен на: 21.11.2019
Sliki maslo na platno Divna Pesikj

Продавам оригинални, потпишани уметнички дела - слики, масло на платно, на сликарката Дивна Пешиќ.
Дивна Пешиќ е современа сликарка, македонска шампионка во стрелање и учесничка на две Олимпијади....

Цена:3.000 EUR


Објавен на: 25.07.2020
OPREMA ZA SITO PECAT

Осветлувач на сита (емулзија) 80x60 cm со 7 неонки и простор за чување на 6 сита.3 рамки за сит0 80x60cm со скинати сита и една рамка со исправно сито.2 нови ракел гуми само неколку пати искористен...

Цена:150 MKD


Објавен на: 12.12.2018
Златен ретривер- се продава

Две женски и едно машко, 42 дена, прочистени од паразити, од одлично легло со педигре, златно-жолти со долго влакно.Н фотографиите се 35 дена.Контакт:078/604-605

Цена:200 EUR


Објавен на: 18.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка