НАЈБРЗО ДО РАБОТА ВО ЕУ СО РАБОТНА ВИЗА, ЛЕГАЛЕН ПРЕСТОЈ И СИТЕ БЕНЕФИЦИИ

ЦЕНА: По договор

НАЈБРЗО ДО РАБОТА ВО ЕУ СО РАБОТНА ВИЗА, ЛЕГАЛЕН ПРЕСТОЈ И СИТЕ БЕНЕФИЦИИ


ТРГНУВАЊЕ 17ти ЈУНИ (НЕДЕЛА)

PSA PEUGEOT-автоиндустрија, град Трнава
Потребни се луѓе од 19 до 45 години. Саатница 3,6 е дневна и 4,17 е ноќна. Сабота и недела доколку се работи се плаќа 25% повеќе, празник се плаќа 100%. Годишен одмор 65% платен. Смештајот првиот месец е бесплатен, втор месец плаќате 60е и од трет месец натака по 90е. Се работи во три смени и не е потребно претходно работно искуство. Фирмата ви изработува документи на 2 години (побит) виза за престој и работа во Словачка. Имате здраствено и пензиско осигурување и 13та плата.

ВИЛУШКАРИСТИ PSA PEUGEOT -потребно е искуство од 6 месеци, нема потреба од наш сертификат бидејќи не е признат во Словачка. Таму добивате ЕУ сертификат за вилушкаристи. Саатница е 4 е дневна и 4,20 е ноќна. Се изработува работна и виза за престој на 2 години

Потребна документација
-оригинал диплома од средно школо заверена со апостил печат
-уверение за неосудуван заверен со апостил
-2 слики

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ТЕЛ. ЗА КОНТАКТ 077 940 206Град:
Скопје
Телефон:
077 940 206
Објавен на:
13.06.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Нена Герасимовска
Град:
Скопје
Телефон:
077 940 206
Објавен на:
13.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Potreben e Vozac so BG dokumenti i ISKISTVO

Poradi zgolemuvanje na vozniot park imame potreba od vozaci so iskustvo na relacija Benelux za poveke info na tel. 077 741 040

Цена:75 EUR


Објавен на: 09.01.2020
Datapons Pecatnica bara knigovezec

Firmata Datapons DOOEL Skopje ima potreba od vrabotuvanje na lice so i bez rabotno iskustvo za rabota vo knigoveznica

Цена:1 MKD


Објавен на: 15.07.2019
СЕ БАРА ВОЗАЧ СО ,,Ц,, и ,, Е,, КАТЕГОРИЈА

ДГТ Идадија Инженеринг Дооел Скопје има потреба од возач, со Ц и Е категорија.

Цена:По договор


Објавен на: 18.05.2018
UNITE KINGDOM - RABOTA I OBRAZOVANIE

- LONDON - RABOTA I VISOKO OBRAZOVANIE

Informacija za site zainteresirani gradzani koi imaat zelba da rabotat vo UK i zainteresirani za studii na Unverziteti vo UK .
Upisite na univerziteti se ...

Цена:1.300 EUR


Објавен на: 11.04.2018
НЕВЕСТИНСКИ НОВ УНИКАТЕН ФУСТАН

Се продава нов рачно изработен невестински фустан од реномирано ателје во Македонија. Носен е еднаш, а потоа на хемиско исчистен. Одговара на број 38 (М), но може да се прилагоди. Со фустанот следу...

Цена:400 EUR


Објавен на: 30.06.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка