ПРОДАВАМ КРЕВЕТ СО ЕДЕН ЛЕЖАЈ

ЦЕНА: 5000 мкд

ПРОДАВАМ КРЕВЕТ СО ЕДЕН ЛЕЖАЈ


ПРОДАВАМ КРЕВЕТ СО ЕДЕН ЛЕЖАЈ НОВ , МАЛКУ КОРИСТЕН ,
КУПЕН ЗА 12 000 .
ДЕНАРИ , КРЕВЕТОТ МОЖЕ ДА СЕ СОБЕРЕ .
ЦЕНА-5000 ДЕНАРИ
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ - 075 400 887Име:
Град:
Skopje
Телефон:
075400887
Објавен на:
22.11.2023

ЦЕНА: 5000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Nonna
Град:
Skopje
Телефон:
075400887
Објавен на:
08.08.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка