Презентерки за презентација и односи со јавноста

ЦЕНА: По договор

Презентерки за презентација и односи со јавноста


Маркетинг агенција има потреба од 3 презентерки.
Почетна плата: 19.000 денари
Минимум средно образование
Одговорна, лојална и трпелива личност
Претставителна и комуникативна
Позитивен став
Способност за тимска и самостојна работа
Подготвеност за работа под притисок и со куси рокови


Ние нудиме работа во одлични услови, во тимски ориентирана и професионална атмосфера.

Испратете CV на: dreillyproduce@gmail.comГрад:
Скопје
Телефон:
003897888893
Објавен на:
07.10.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Daniel Aleksovski
Град:
Скопје
Телефон:
003897888893
Објавен на:
07.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Бесплатна можност за дополнителен приход од дома

Работа за секого.
Искористете ја оваа можност за работа од дома како додаток на вашиот месечен приход.
Повеќе информации на линкот подолу, регистрацијата е бесплатна и необврзувачка.
Без интерне...

Цена:По договор


Објавен на: 01.07.2020
Barame klient sovetnik / konsultant za mediumi (Call Agent)

Vie stanuvate del od našiot meǵunaroden tim postojano raste. So našite novi centri na Balkanot nie go usovršuvame t.n. autsorsing za delovni procesi (BPO) za naši proiz...

Цена:550 EUR


Објавен на: 11.11.2019
Комплет кујна, нова, сочувана и во одлична состојба!

Се продава комплет кујна.
27 000 ден. или по договор

Цена:27.000 MKD


Објавен на: 26.09.2019
НАЈБРЗО ДО РАБОТА ВО ЕУ СО РАБОТНА ВИЗА, ЛЕГАЛЕН ПРЕСТОЈ И СИТЕ БЕНЕФИЦИИ

ТРГНУВАЊЕ 17ти ЈУНИ (НЕДЕЛА)

PSA PEUGEOT-автоиндустрија, град Трнава
Потребни се луѓе од 19 до 45 години. Саатница 3,6 е дневна и 4,17 е ноќна. Сабота и недела доколку се работи се плаќа 25% по...

Цена:По договор


Објавен на: 13.06.2018
Принт на puzzle / сложувалка по Ваш избор!!

Не знаете што да му подарите на Вашиот партнер??
Принт на puzzle/ сложувалка е брзо и едноставно решение на вашиот проблем.
Само испратете ја Вашата замисла на слика,текст,дизајн или апликација н...

Цена:200 MKD


Објавен на: 16.03.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка