Продавам Ловечка Пушка

ЦЕНА: 600 €

Продавам Ловечка Пушка


Продавам Ловечка Пушка марка СУХЛ 16 мм ,добро очувана на лица само со ДОЗВОЛА ЗА ЛОВЕЧКО ОРУЖЈЕ .
МОДЕЛ - GEBR.MERKEL. SUHL. MADE IN GDP
САМО ЗА ЛИЦА СО ДОЗВОЛА !!!Име:
Град:
skopje
Телефон:
072220545
Објавен на:
25.05.2017

ЦЕНА: 600 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
D T.
Град:
skopje
Телефон:
072220545
Објавен на:
09.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам Форд КА-2000

Продавам Форд Ка,одличен мотор,нови гуми 4,нови делови (кочници,хладњак,сега сменети) регистрирано до октомври 2020.

078-380-893

Цена:850 EUR


Објавен на: 02.02.2020
Продавам Термо-печка 3KW и 6KW

Печките се во исправна состојба, спремни за транспорт.

Цена:2.500 MKD


Објавен на: 08.10.2019
ДЕТСКИ КРЕВЕТ со фиока 200 х 100

Детски кревет 200 х 100 + еден душек.
Фиока на тркалца за алишта/постелнина, со можност за поставување на уште еден душек и добивате два детски кревета.

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 08.04.2019
Продавам НОВ Samsung Galaxy S8

Неупотребуван воопшто и неотпакуван со 2 години гаранција

Цена:520 EUR


Објавен на: 15.06.2018
Бебе опрема

Повелете, кому треба:
- проодувалка Chicco, 1,500
- бебе монитор Tigex, 2,000
- предно седиште за точак, 800

Цена:100 MKD


Објавен на: 03.12.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка