Работник за Работа во Производство на Здрава Храна 

ЦЕНА: 16300 мкд

Работник за Работа во Производство на Здрава Храна 


Опис на работата: Подготовка на шеќер, Подготовка на чај, Подготовка на садови за работа, Одржување хигиена во просторот при работата, Миење на садови, Дезинфекција, Одржување лична хигиена при работа, Строго следење на препораките на HACCP системот, Внесување и Изнесување Испратници и Приемници, Прием на суровини, Прием на Амбалажа, Едукација за Работа на Машина, Подготовка на Готов продукт....

Услови
Исполнителност, Константност, Трпеливост, Вреден, Личност подготвена да учи и слуша

Квалификации:
Квалификуван, Висококвалификуван, Средна стручна спрема

Работно искуство:
по можност да, не е неопходно,

Јазици:
Англиски (Основно ), Македонски (Мајчин јазик)

Возачка дозвола:
B, C, C1

Вештини:
WordГрад:
Маџари, Скопје
Телефон:
075/217397
Објавен на:
31.07.2018

ЦЕНА: 16300 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ /
Град:
Маџари, Скопје
Телефон:
075/217397
Објавен на:
31.07.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Datapons Pecatnica bara knigovezec

Firmata Datapons DOOEL Skopje ima potreba od vrabotuvanje na lice so i bez rabotno iskustvo za rabota vo knigoveznica

Цена:1 MKD


Објавен на: 15.07.2019
Работник на машина за печатење-летер прес или флексо технологија

Печатница ДЕКО ИНК има потреба од работник на машина за печатење .Pаботно искуство со летер прес или флексо технологија ке се смета за предност.

Работно време 8 часа од 08:00-16:00 часот.

Цена:20.000 MKD


Објавен на: 20.03.2019
СЕ БАРА ПОМОШНИК СЛАТКАРКА

Млечен ресторан Ваташа, Скопје има потреба од работник-помошник слаткарка.

Цена:По договор


Објавен на: 01.09.2018
Нудам работа во трафика/киоск

Се бара продавачка за работа во трафикаЦена:По договор


Објавен на: 10.06.2018
Xalkidiki-polihrono-xanioti-pefkohori -kasandra

prevoz do xalkidiki -bilo koj od kracite,vo sekoe vreme ...popust 10 % za povratni turi......cenata e 30 evra po covek za 4 luge...
cenata e po dogovor...vo zavisnost na koe mesto sakate da odite....

Цена:30 EUR


Објавен на: 17.08.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка