СЕ ЗА ВАШИТЕ GPS НАВИГАЦИИ !!!

ЦЕНА: 299 мкд

СЕ ЗА ВАШИТЕ GPS НАВИГАЦИИ !!!


Доколку сакате да стигнете безбедно и сигурно на Вашата посакувана дестинација тогаш сте на вистинското место. www.mapizagps.blogspot.com со своето огромно искуство Ви нуди брза, квалитетна и професионална услуга.

www.mapizagps.blogspot.com врши инсталација на најнови и оригинални мапи и софтвер за:

- GPS навигации од брендовите на GARMIN, Navigon, Becker, Crypton, GoCruise, GoClever, Privileg, Medion, Acer, BlueMedia, LG, Pioneer, Prestigio, Waytek Medion, North Cross, Arival, ASUS, како и сите кинески навигации. За сите навигации со WinCE оперативен систем и камионски навигации, нудиме инсталација на специјализиран камионски софтвер со подесување на висина, должина, ширина, тежина, број на оски на камионот.

- Сите видови на мобилни телефони со андроид оперативен систем. Најновиот софтвер за мобилни телефони има опција за автомобили, пешаци и камиони. Подесувањето за камиони е со сите параметри како што се: висина, должина, ширина, тежина, број на оски на камионот. Користењето на софтверот е лесно и што е најбитно не троши никакви дополнителни средства за интернет.

- Мапи и софтвер за фабрички навигации на автомобили, од брендивите на AUDI, BMW, Mercedes, ALFA ROMEO, LAND ROVER, OPEL, PEUGEOT, Citroen и многу други видови на возила.

Цени од 299 денари па нагоре во зависност од работата на која се работи!

Повеќе информации на веб страната www.mapizagps.blogspot.com
Контакт: 078/475662 и 075/311828
Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром кај Т.Ц. Капитол карши Т.Ц. Бисер.
Работиме секој ден од 09:30 до 21:00.Објавен на:
16.08.2015

ЦЕНА: 299 мкд

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
08.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка