Се продава деловен простор кај Нова Железничка

ЦЕНА: По договор

Се продава деловен простор кај Нова Железничка


Итно се продава деловен простор(канцеларија)/дуќан во општина Аеродром кај нова Железничка со површина од 21м2 вклучувајќи тоалет од 2м2 и помошна просторија од 4м2.
Цена по договорГрад:
Скопје
Телефон:
076/434-780
Објавен на:
11.02.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 26 m2
Под:
 Ламинат

Контакт

Име:
Маја Плотникова
Град:
Скопје
Телефон:
076/434-780
Објавен на:
11.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Кафе Дуо (Caffe Duo) се отстапува или издава

Кафе Дуо (Caffe Duo) се отстапува или издава. Кафичот е на одлична локација во населба Лисиче, трговскиот на улица Димитар Туриманџоски со летна и зимска тераса. За подетални информации контакт тел...

Цена:По договор


Објавен на: 08.09.2019
Се продава дуќан двоспратен, Кисела Вода - опремен

Долниот спрат има 30 м2, има дополнителна галерија на спрат - 16м2. КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА МЕСАРНИЦА. Подетални информации на број 070-560-928

Цена:22.000 EUR


Објавен на: 01.06.2019
DUKAN vo TC Beverly Hills

Prodavam dukan vo tc Beverlly hils 32 m2. Kompletno renoviran pred 5 godini ima nov smenet portal-izlog. Dukanot se naoga vo najrazraboteniot del na niskoto prizzemje pozadi Chicco.

Цена:По договор


Објавен на: 07.12.2018
Се продава деловен простор во Центар

Се продава деловен простор во Центар на приземје 80м2 + 20м2 магацински простор. Зградата е новоградба од 2013г. Со сопствен паркинг. Во близина на Универзална сала.

Цена:По договор


Објавен на: 12.10.2018
Трафика (киоск) во центар

Продавам трафика (киоск) во Центар до Билна аптека. Објектот се наоѓа на фреквентна локација и нуди можност за добра заработка.

Цена:5.800 EUR


Објавен на: 12.08.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка