Се продаваат нови скии

ЦЕНА: 11000 мкд

Се продаваат нови скии


Се продаваат скии комплет со везови.
Head - Primal Instinct 170cm.
Купени се нови оваа сезона и користени 3 дена.
Се продаваат заради несоодветна висина.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070398275
Објавен на:
05.11.2018

ЦЕНА: 11000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Pavel Z
Град:
Skopje
Телефон:
070398275
Објавен на:
11.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка