Терапевтски балсам „Чудо” - 50 мл

ЦЕНА: 765 мкд

Терапевтски балсам „Чудо” - 50 мл


Терапевтски балсам „Чудо” - 50 мл
Идеален при изгореници, ранички и иритации!
Наменет за дерматити (иритирана кожа); површински
изгореници; воспаленија по изложување на сонце,
регенерирање на кожата кај рани кои бавно заздравуваат,
гребнатинки и модринки кај децата, рагади (оштетени
брадавици при доење) и сл.
Код: 50104
Цена: 765,00 денИме:
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
06.07.2015

ЦЕНА: 765 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
SS & ES
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
06.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка