работа

ЦЕНА: По договор

работа


столар монтер
склопување плочест мебел
склопување увозен мебелГрад:
skopje
Телефон:
078356428
Објавен на:
21.04.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
blagoja radeski
Град:
skopje
Телефон:
078356428
Објавен на:
21.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

продажба на Huawei GT смарт часовник

Продавам нов неотпакуван Huawei GT смарт часовник со одлични перформанси.

Цена:6.990 MKD


Објавен на: 15.12.2019
продавач

се нуди работа за продавач на бензиска пумпа Топ Траде со работно време во 3 смени, со завршено средно образование, со и без искуство, со старосна граница до 40 години.
тел.02/3298970
моб.078/303321

Цена:1 MKD


Објавен на: 01.02.2019
UNITE KINGDOM - RABOTA I OBRAZOVANIE

- LONDON - RABOTA I VISOKO OBRAZOVANIE

Informacija za site zainteresirani gradzani koi imaat zelba da rabotat vo UK i zainteresirani za studii na Unverziteti vo UK .
Upisite na univerziteti se ...

Цена:1.300 EUR


Објавен на: 11.04.2018
сателитска антена и дрим бокс рисивер

Продавам сателитска антена со мотор и ресивер дрим бокс

Цена:150 EUR


Објавен на: 19.01.2018

Цена:По договор


Објавен на: 24.12.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка