Datapons Pecatnica bara knigovezec

ЦЕНА: 1 мкд

Datapons Pecatnica bara knigovezec


Firmata Datapons DOOEL Skopje ima potreba od vrabotuvanje na lice so i bez rabotno iskustvo za rabota vo knigoveznicaГрад:
Skopje
Телефон:
022401170
Објавен на:
15.07.2019

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
DATAPONS Skopje
Град:
Skopje
Телефон:
022401170
Објавен на:
15.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Barame klient sovetnik / konsultant za mediumi (Call Agent)

Vie stanuvate del od našiot meǵunaroden tim postojano raste. So našite novi centri na Balkanot nie go usovršuvame t.n. autsorsing za delovni procesi (BPO) za naši proiz...

Цена:550 EUR


Објавен на: 11.11.2019
Cowin SE7 slusalki

Продавам нови неотпакувани Cowin E7 Pro слушалки. Доаѓаат и со 18 месечна фабричка гаранција.

Цена:4.500 MKD


Објавен на: 05.11.2019
Se bara majstor knigopovrzuvac

Pecatnicata Propoint Dooel ima potreba od majstor knigopovrzuvac za rabota na mashini za dorabotka vo ofset pecatnica. (rabotno iskustvo ke se smeta kako prednost)
Plata po dogovor Informacii na e...

Цена:1 MKD


Објавен на: 17.06.2019
Baram Rabotnici T.D Bomiro Branko Dooel

Baram 3ca prodavaci za prodavnica za Boi i Lakovi, i 1 vozac. Minimum 1 godina rabotno iskustvo vo trgovija.Vozacka dozvola B kategorija najmalku 3godini.Timsko rabotenje! Plata vo zavisnost od kfa...

Цена:1 MKD


Објавен на: 30.11.2018
Baram stolar i bravar

Firma za proizvodstvo na mebel ima potreba od stolar i bravar so rabotno iskustvo

Цена:По договор


Објавен на: 20.08.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка