Izrabotka na inox (prohrom)ogradi

ЦЕНА: 60 €

Izrabotka na inox (prohrom)ogradi


Izrabotuvame ogradi,delovi za kujni i dnevni vnatresni i nadvoresni skali,balkoni vo site dimenzii..izrabotkata e 100%profesionalna i za nasiot kvalitet davame garancijaГрад:
Skopje
Телефон:
078412318
Објавен на:
09.01.2021

ЦЕНА: 60 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dimce Majstorovski
Град:
Skopje
Телефон:
078412318
Објавен на:
10.06.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка